Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

i

Autor: Piętka Mieszko/AKPA

programy

Rolnik szuka żony - Marta Paszkin urodziła! Jej ukochany wrzucił do sieci urocze zdjęcie

2024-02-22 7:17

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, których widzowie świetnie znają z programu Rolnik szuka żony, po raz kolejny zostali rodzicami. Podzielili się radosną nowiną na Instagramie, publikując urocze zdjęcie z maleństwem.

Marta Paszkin oraz Paweł Bodzianny są świetnym przykładem na to, że miłość można znaleźć nawet w programie telewizyjnym. Zakochani poznali się na planie show Rolnik szuka żony i już z programu wyszli jako para. Widzowie nie wierzyli w to, że ich związek przetrwa próbę czasu, ale oni stale udowadniają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. W marcu 2022 roku Marta i Paweł wzięli ślub cywilny, a już trzy miesiące później powitali na świecie wspólną pociechę, synka Adama. Rok później byli uczestnicy randkowego show wzięli ślub kościelny. Pod koniec lutego 2024 roku ich rodzina ponownie się powiększyła - na świat przyszła ich córeczka, Gracja. Przypominamy, że to już trzecia pociecha pary, ponieważ małżonkowie wychowują również córkę Marty z poprzedniego małżeństwa.

Tak wygląda luksusowa willa Bardowskich z programu „Rolnik szuka żony”

Marta Paszkin urodziła!

O ciąży Marty dowiedzieliśmy się pod koniec września 2023 roku. To właśnie wtedy Marta wrzuciła na Instagram fotografię, na której zaprezentowała ciążowy brzuszek i poinformowała, że już w 2024 roku ich rodzina się powiększy. W środę, 21 lutego 2024 roku, Paweł Bodzianny opublikował w sieci urocze zdjęcie z nowonarodzoną córeczką i dodał do fotografii wzruszający opis.

Dzisiaj powtórzył się najpięknieszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami ♥️ Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji- to chyba nagroda za ten czas oczekiwania 🙏 Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę 🥰 #dumny #tata #córeczka #baby #love

Gratulujemy z całego serca i życzymy dużo zdrowia!