Marta Manowska

i

Autor: WBF

Rolnik szuka żony 9 - kandydaci do serca. Kto powalczy o miłość w 9. edycji programu TVP?

2022-04-18 10:11

"Rolnik szuka żony" to jeden z bardziej udanych programów produkcji telewizji publicznej, którego twarzą jest Marta Manowska. Widzowie z niecierpliwością czekają na 9. już edycję show. W końcu poznaliśmy ośmiu rolników, którzy za pomogą programu chcą znaleźć wybrankę lub wybranka swojego serca. Kto tym razem zawalczy o miłość na ekranie? My już wszystko wiemy!

"Rolnik szuka żony" choć był programem eksperymentalnym okazał się się strzałem w dziesiątkę. Zasady programu są proste - ośmiu rolników z różnych części kraju oferuje swoje serce, a chętni do nawiązania relacji zgłaszają swoją kandydaturę za pomocą listu z dopiskiem, o czyje względy chcą zawalczyć.Produkcja wybiera osoby, które ich zdaniem najbardziej mogą pasować do danego uczestnika. Później już wszystko dzieje się na ekranie - widzowie obserwują jak kandydaci nawiązują między sobą relacje, randkują i finalnie wybierają osobę, z którą czują się najlepiej. Nawet po zakończeniu programu widzowie obserwują dalsze poczynania byłych uczestników na Instagramie. Nie wszystkie związki mają szansę przetrwać próbę czasu, jednak dzięki programowi "Rolnik szuka żony" odbyło się już parę ślubów a na świat przyszło kilka dzieci. Czy 9. edycja przyniesie kolejne? 

Sonda
Będziesz oglądać program "Rolnik szuka żony"?
Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE