Rolnik szuka żony - 9. edycja potwierdzona! Jak się zgłosić do programu?

2021-11-12 12:37 Leon Pietrzak
Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

"Rolnik szuka żony" od wielu lat przyciąga wielu Polaków przed telewizory. Aktualnie trwa 8. edycja randkowego programu, ale od jakiegoś czasu fani zaczęli zastanawiać się nad kolejnym sezonem. Produkcja TVP oficjalnie potwierdziła następną część i zachęca do wzięcia udziału.

Rolnik szuka żony 9. edycja programu - casting. W kolejnej odsłonie randkowego reality-show znowu zobaczymy zamożnych i samotnych rolników, którzy będą próbowali znaleźć miłość swojego życia. Niektóre pary znalazły już szczęście w programie. Czy tym razem któryś z uczestników pozna kobietę, która nie będzie się bała zamieszkać na wsi razem z nim?

Casting do "Rolnik szuka żony" - jak się zgłosić?

Program emitowany jest od 2014 roku i przez ten czas pomógł wielu uczestnikom znaleźć swoją druga połówkę. Niektóre pary wzięły ślub, a nawet doczekały się dzieci. 8. edycja randkowego programu ciągle trwa, ale już teraz TVP ogłasiło casting do kolejnej części "Rolnik szuka żony".

"Jesteś rolnikiem? Szukasz kogoś na całe życie? Nieważne czy masz małe czy duże gospodarstwo. Nieważne, czy hodujesz zwierzęta, uprawiasz pole czy zajmujesz się jedną z tysięcy dziedzin rolnictwa. Ważne, że szukasz i potrzebujesz miłości." - czytamy na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie.

Jeżeli chcesz zgłosić się do programu "Rolnik szuka żony" wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Rolnik szuka żony - kiedy 9. edycja?

Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" powstanie, to pewne! Program wiele razy pomógł znaleźć miłość uczestnikom, a przy okazji okazał się wielkim sukcesem, dlatego stacja TVP nie chce z niego rezygnować. Na Instagramie produkcja ogłosiła kolejną odsłonę, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty. Prawdopodobnie randkowe reality-show pojawi się na wiosnę 2022 r.

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE