Rolnik szuka żony 26.09.2021 - o której godzinie? Co się wydarzy w 2. odcinku?

2021-09-26 18:50 PK
Rolnik szuka żony 2021
Autor: Materiały prasowe TVP

Rolnik szuka żony sezon 8 odcinek 2 - co się wydarzy i o której oglądać? W tym sezonie programu bohaterami są: Elżbieta, lat 56, z województwa świętokrzyskiego, 28-letnia Kamila z województwa mazowieckiego, 23-letni Kamil z województwa lubelskiego, Krzysztof, lat 55 z Mazur i 26-letni rolnik z Wielkopolski, Stanisław. Poniżej podrzucamy opis oraz najważniejsze informacje dotyczące nowego odcinka jesiennej edycji Rolnik szuka żony.

W poprzednim odcinku Marta Manowska spotkała się z pięcioma rolnikami i rolniczkami, którzy dostali największą liczbę listów, by przekazać im korespondencję. Każdy z rolników czytał otrzymane listy i na ich podstawie zdecydował, które osoby chciałby poznać osobiście. Można było wybrać maksymalnie 10 osób. Najwięcej listów otrzymała Kamila. 28-latka ustaliła także nowy rekord wszystkich edycji programu Rolnik szuka żony.

To właśnie w 2. odcinku rolnicy spotkają się z wybranymi przez siebie osobami. Widzowie będą świadkami wielu randek, z których nie wszystkie skończą się happy endem. Z wideo zapowiedzi wynika, że w odcinku czeka nas także wiele zabawnych i pikantnych momentów. 

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

Rolnik szuka żony niedziela, 26 września 2021 - godzina i emisja

Drugi odcinek reality show Rolnik szuka żony 8 zostanie wyemitowany w niedzielę, 26 września 2021 w TVP1 o godzinie 21:15. Program można oglądać także w internecie. Rolnik szuka żony online udostępniony jest na stronie vod.tvp.pl. Powtórka telewizyjna tego odcinka zaplanowana jest na sobotę, 2 października na 14:55 w TVP1. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE