Rolnik szuka żony 22.09.2019 - co się wydarzy w 3 odcinku 6 edycji reality show TVP?

2019-09-22 13:00 aw
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony to program, który pomógł odnaleźć miłość już wielu parom. Dzięki niemu mieliśmy okazję być świadkami kilku ślubów, a ze związków narodziły się także dzieci. Czy najnowsza, szósta już edycja Rolnik szuka żony okaże się dla kogoś równie szczęśliwa? Który z pięciu uczestników znajdzie miłość? A może uda się to wszystkim bohaterom tegorocznej edycji?

Rolnik szuka żony 22.09.2019 - co się wydarzy w 3 odcinku 6 edycji reality show TVP? Tydzień temu panowie stanęli przed bardzo trudnym zadaniem. Jakub, Adrian, Seweryn, Sławomir i Waldemar poznali wybrane przez siebie kandydatki. Takie spotkania są z pewnością niezwykle stresujące dla obu stron, jednak poradzili sobie naprawdę dobrze.

Rolnik szuka żony 22.09.2019 - co się wydarzy w 3 odcinku 6 edycji reality show TVP?

W tym tygodniu na rolników czeka jeszcze trudniejsze zadanie niż tydzień temu. Spośród kandydatek będą musieli wybrać jedynie trzy, które zaproszą do siebie. Jak dobrze pamiętamy z poprzednich edycji, tej sytuacji towarzyszy zawsze niezwykle dużo emocji, śmiechu, a niestety czasem także łez. Jakie decyzje podejmą panowie? Widzowie, którzy komentują program na oficjalnym fanpage'u, mają już swoje typy!

Rolnik szuka żony - 6 edycja. Kiedy i o której oglądać?

Program można oglądać o stałej porze - w niedziele o godzinie 21:15. Widzowie mogą także oczywiście śledzić odcinki programu w internecie - po emisji telewizyjnej odcinki programu trafiają na platformę Vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE