Rolnik szuka żony sezon 6 - kogo rolnicy zaproszą do swoich domów? Fani już wiedzą!

2019-09-18 16:59 k.w.
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony to program, który cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą miłosne podboje rolników. Niedawno wystartowała szósta edycja show. W drugim odcinku bohaterowie serii - Adrian, Jakub, Waldemar, Sławomir oraz Seweryn poznali kandydatki, które powalczą o ich serca. Kogo rolnicy zaproszą do swoich domów? Fani programu już to wiedzą!

Rolnik szuka żony sezon 6 - kogo rolnicy zaproszą do swoich domów? Fani mają już swoje faworytki! Ostatnio rolnicy biorący udział w szóstym sezonie programu Rolnik szuka żony, poznali kandydatki, które wysłały do nich listy. Już wkrótce będą oni musieli zdecydować, które z nich pojadą z nimi do gospodarstw. Kto najbardziej oczarował rolników? Fani hitowej produkcji TVP już to wiedzą!

Rolnik szuka żony sezon 6 - kto trafi do domów rolników?

W szóstej edycji programu Rolnik szuka żony bohaterami są: Seweryn, Jakub, Waldemar, Sławomir oraz Adrian. Wśród kandydatek pierwszego z nich znalazły się: Aleksandra, Ola, Diana, Iga, Julia, Marlena, Joanna, oraz Marlena. Fani programu na fanpage'u programu na Facebooku wskazują, że największe szanse na przejście do kolejnego etapu ma 22-letnia Marlena.

Piękna dziewczyna i pasuję do Seweryna, trzymam kciuki żeby im się udało

Najfajniejsza z całej edycji. Życzę wszystkiego co najlepsze w programie i poza nim

Marlenka to świetna dziewczyna dla Seweryna 😉

Jakub zdecydował, że chce lepiej poznać Annę oraz Ewę i to właśnie te kobiety zaprosił na randki. Internauci stawiają, że to Anna przejdzie do kolejnego etapu w programie. 

Chyba najnormalniejsza z całego towarzystwa Pań, które przyjechały do rolników. Widać, że podeszła do tego spotkania z optymizmem i luzem, w ogóle nie dało się wyczuć stresu. Szacunek, bo trzeba mieć odwagę by pokazać się przed tak ogromną publicznością.

Waldemar ma największy dylemat. W programie chciał poznać kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Poszukiwał dlatego wybranki młodszej od siebie. Niestety kandydatki nie spełniły jego oczekiwań. Mimo to do dalszej części programu zaprosił Anetę, Grażynę, Karolinę, Małgorzatę oraz Wiolettę. Fani programu uważają, że mężczyzna najpewniej zrezygnuje z dalszego udziału w show.

Na jego miejscu zrezygnowałabym z dalszego udziału w programie.

Największy przegrany tej edycji niestety. I nie chodzi o to, że chciałby młodsze. Po prostu facet zasługuje na ciekawsze kobiety, atrakcyjniejsze i bardziej inteligentne.

Sławomir postawił na Katarzynę, Małgorzatę, Martę, Natalię, Karolinę oraz Lucynę. Większość internautów uważa, że rolnik powinien wybrać Natalię.

Chyba najbardziej pasuje do Sławomira 👌😊

Kibicuje tej pani piękna nic dodać nic ująć 😁😁😁😁

Adrian w najbliższym odcinku również będzie musiał wybrać kandydatki, które zabierze do domu. Do wyboru ma: Agatę, Annę, Halinę, Annę, Ilonę, Iwonę, Justynę, Karolinę, Martę, Wioletę. Internauci uważają, że najbardziej do Adriana pasują Anna, Ilona i Karolina.

Obstawiam, że te trzy dziewczyny przejdą dalej :)

Każdy z uczestników może zaprosić do domu trzy uczestniczki, zdarzały się już jednak odstępstwa od tej reguły. Kogo rolnicy zaproszą do swoich gospodarstw? O tym przekonamy się już 22 września, kiedy wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu Rolnik szuka żony.

NAJNOWSZE