Rolnik szuka żony 19.09.2021 - o której godzinie emisja? Co się wydarzy w 1. odcinku?

2021-09-19 14:01 Adrian Rybak
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony powraca po przerwie! Przed nami kolejna edycja tego słynnego randkowego reality show. Fani programu już nie mogą się doczekać premiery. Ta odbędzie się w niedzielę 19 września 2021. Znamy już porę emisji pierwszego odcinka. O której należy zasiąść przed telewizory? Co się wydarzy?

Rolnik szuka żony to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. Od lat miliony widzów zasiada przed telewizorami, aby w niedzielne wieczory oglądać miłosne rozterki samotnych rolników oraz kandydatek do zdobycia ich serca. Za nami już siedem edycji programu. Czas na ósmy sezon. Znamy już uczestników programu. Fani będą przyglądać się Elżbiecie, Kamili, Stanisławowi, Krzysztofowi i Kamilowi, którzy będą starali się zdobyć miłość swojego życia. Po raz pierwszy w historii, w jednej edycji pojawią się dwie kobiety rolniczki. O której godzinie oglądać premierę ósmego sezonu Rolnika szuka żony? Co wydarzy się w premierowym odcinku? Oto najważniejsze informacje na temat startu reality show TVP.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Rolnik szuka żony 8 - o której emisja?

Rolnik szuka żony według planu ma wystartować w niedzielę 19 września 2021. Zgodnie z harmonogramem, emisja pierwszego odcinka rozpocznie się o godzinie 21:15. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że emisja tego dnia się nie odbędzie. Stanie się tak, jeśli Polska zagra w finale Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce.

Rolnik szuka żony 8 - opis pierwszego odcinka

Co wydarzy się w pierwszym odcinku programu Rolnik szuka żony 8? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Premierowy odcinek będzie podobny do premier poprzednich edycji. Zaprezentowani będą uczestnicy, którzy poznają wybrane przez siebie kandydatki i kandydatów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE