Rolnik szuka żony 05.12.2021 - o której godzinie FINAŁ 8. edycji? Co się wydarzy?

2021-12-05 19:21 kg
Marta Manowska
Autor: wbf

Rolnik szuka żony sezon 8 odcinek 12 - co się wydarzy i o której oglądać? W ósmej edycji programu wśród uczestników znaleźli się: Stanisław, 26-letni rolnik z wielkopolski, Krzysztof, 55-letni prowadzący gospodarstwo agroturystyczne mieszkaniec Mazur, Kamil, 23-letni entuzjasta zabytkowych motocykli, Elżbieta, energiczna 56-latka, prowadząca ekologiczną plantację pieczarek oraz Kamila, 28-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Każdego tygodnia program przyciąga ogromną publiczność. Co wydarzy się w 12. odcinku edycji?

Rolnik szuka żony 05.12.2021 - o której godzinie? Kandydaci do serc rolników spędzili z bohaterami tydzień w gospodarstwie, poznając uroki wiejskiego życia i towarzysząc im w codziennych obowiązkach. Przyszedł czas na finał. Po około dwóch miesiącach bez kamer Marta spotka się ponownie z piątką rolników oraz uczestnikami, którzy byli w gospodarstwach. Opowiedzą o tym, co wydarzyło się w ich życiu i jakie mają plany na przyszłość. Będzie to też okazja, aby powspominać najciekawsze momenty programu. Okaże się, ile powstało nowych par, kto jest szczęśliwy, a kto nadal szuka miłości. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Rolnik szuka żony 05.12.2021 - o której godzinie?

Dwunasty odcinek ósmej edycji programu Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany w niedzielę 5 grudnia 2021 roku o godzinie 21:25 w TVP1. Reality show można także oglądać w internecie, na stronie vod.tvp.pl. Telewizyjna powtórka show została zaplanowana na sobotę, 11 grudnia 2021 roku, na godzinę 14:55 w TVP1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE