Rolnicy. Podlasie - sezon 4 powstanie? Kiedy kolejne odcinki serialu?

2021-04-22 14:30 Alicja Wójcik
Rolnicy. Podlasie
Autor: Materiały Prasowe

Rolnicy. Podlasie to oryginalna produkcja Fokus TV, która podbiła serca widzów. Program ten jest kolejnym przykładem na to, że polscy widzowie uwielbiają seriale dokumentalne, w których mogą śledzić losy zwykłych ludzi, którzy tak jak oni mierzą się z codziennymi problemami, mają podobne troski, zmartwienia i radości. Rolnicy. Podlasie to jeden z największych hitów Fokus TV, który przyciąga przed ekrany milionową widownię.

Rolnicy. Podlasie - sezon 4 powstanie? Kiedy kolejne odcinki serialu? Tłem opowieści o rolnikach jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Rolnicy. Podlasie - sezon 4 powstanie? Kiedy kolejne odcinki serialu?

Serial dokumentalny o rolnikach z Podlasia zadebiutował na antenie Fokus TV w listopadzie 2019 roku, natomiast emisja sezonu drugiego rozpoczęła się w sierpniu 2020. Wszystkie dotychczasowe sezony cieszyły się gigantyczną popularnością, dlatego stacja przedłużyła Rolników. Podlasie również na kolejny, trzeci już sezon, który emitowany jest od 14 marca 2021. Jak na razie twórcy programu nie potwierdzili oficjalnie, że szykują się nowe odcinki, jednak trudno wyobrazić sobie, aby ciesząca się taką popularnością produkcja miała zniknąć z ramówki. Póki co kolejne sezony Rolników. Podlasie ukazują się ok. 7-9 miesięcy po sobie, dlatego niewykluczone, że emisja sezonu czwartego mogłaby rozpocząć się jeszcze jesienią tego roku! Na oficjalną informację na ten temat musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE