Roland Garros 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Roland Garros 2022 - stream online i transmisja TV. Gdzie oglądać na żywo French Open?

2022-05-21 18:53

Od niedzieli 22 maja oczy tenisowego świata zwrócone będą na Paryż, gdzie na kortach imienia Rolanda Garrosa rozpocznie się drugi w tym roku turniej Wielkiego Szlema. Wielką faworytką turnieju będzie Iga Świątek. Każdy mecz liderki rankingu oraz najważniejsze spotkania Roland-Garros transmitowane będą na żywo w telewizji i online. Sprawdźcie, gdzie oglądać!

Roland Garros 2022 - stream online i transmisja TV. Od 22 maja do 5 czerwca fanów tenisa czeka prawdziwe święto - drugi w tym roku turniej Wielkiego Szlema. W 2020 roku Iga Świątek zaskoczyła tenisowy świat. W niesamowitym stylu wygrała turniej na kortach im. Rolanda Garrosa. Nie straciła w Paryżu nawet seta i jako pierwsza Polka wygrała singlowy turniej Wielkiego Szlema. Dwa lata później Świątek pojawi się w stolicy Francji jako liderka rankingu WTA, wielka gwiazda światowego tenisa i główna faworytka turnieju. Na świetny występ bez wątpienia stać także Huberta Hurkacza. W turnieju singlowym wystąpią również Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak. W deblu zobaczmy m.in. Alicję Rosolską, Katarzynę Kawę, Katarzynę Piter, Jana Zielińskiego, Kamila Majchrzaka i Łukasza Kubota. Podpowiadamy, gdzie oglądać zmagania wszystkich uczestników.

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

Roland Garros 2022 - transmisja na żywo w TV i ONLINE

Jeden z najważniejszych turniejów roku będzie miał wyjątkową oprawę. Fani tenisa będą mogli obejrzeć każdy z 886 meczów Roland-Garros! Na antenach telewizyjnych Eurosportu transmitowane będą najważniejsze spotkania paryskiego turnieju, w tym wszystkie mecze z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Najlepsze zagrania, skróty meczów, analizy, wywiady i materiały zakulisowe publikowane będą na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych stacji. Wszystkie zmagania można oglądać na żywo również online w pakiecie Eurosport Extra w serwisie Player.pl.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra French Open w 2022 roku?