“Rojst Millenium”: co wydarzyło się w poprzednich sezonach? Brodka odświeży wam pamięć!

i

Autor: Netflix “Rojst Millenium”: co wydarzyło się w poprzednich sezonach? Brodka odświeży wam pamięć!

Polskie seriale

“Rojst”: co musicie pamiętać z poprzednich sezonów? Brodka odświeży wam pamięć!

2024-02-23 15:29

“Rojst Millenium” zbliża się coraz większymi krokami, zatem czas najwyższy przypomnieć sobie, co wydarzyło się w pierwszym “Rojście” i “Rojście ‘97”. W odświeżeniu najważniejszych faktów i wydarzeń pomoże wam… Brodka, która była tak miła, że nagrała nawet dla nas specjalne wideo.

“Rojst” – co wydarzyło się w poprzednich sezonach? Szybki skrót w wykonaniu Brodki

“Rojst” to jedno z naszych netfliksowych dóbr narodowych – polski kryminał, który cieszy się nie tylko popularnością, ale i zasłużonym uznaniem. Trylogia Jana Holoubka, zapoczątkowana w 2018 roku, powoli chyli się ku końcowi i zejdzie ze sceny wraz z premierą “Rojsta Millenium”. Zanim jednak do niego przejdziemy, wypadałoby pamiętać, co wydarzyło się dotychczas.

W pierwszym “Rojście”, wypuszczonym przez nieistniejącą dziś platformę Showmax, głównymi bohaterami byli Zarzycki i Wanycz – dwaj dziennikarze Kuriera, którym zlecono rozwiązanie zagadki dot. podwójnego morderstwa. Akcja rozgrywała się tutaj w lata 80., zaś w drugim sezonie – “Rojście ‘97” – przeszliśmy do, jak można się domyślić, 1997 roku. Pierwsze skrzypce grali już Jass i Mika, czyli dwójka policjantów zajmujących się sprawą śmierci 12-letniego chłopca.

SPRAWDŹ TEŻ: “Rojst Millenium” – obsada. Kto jest kim w finale trylogii Netfliksa?

To oczywiście tylko ogólny zarys fabuły. Jeśli chcecie przypomnieć sobie szczegóły i przede wszystkim, na czym skończyliśmy, to zerknijcie do wideo przygotowanego przez Netfliksa. Monika Brodka wyłuszcza tam wszystko krótko, zwięźle i na temat.

“Rojst Millenium” – kiedy premiera na Netfliksie?

“Rojst Millenium”, będący niestety ostatnią odsłoną, zadebiutuje już lada dzień, bo 28 lutego. Nie płaczcie jednak za bardzo, bo Jan Holoubek kręci już kolejny serial dla Netfliksa, tym razem opowiadający historię “polskiego Titanica” (ale bynajmniej nie będzie to melodramat).

“Rojst”: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 3
W którym roku dzieje się akcja 2. sezonu?

Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Millenium Girls: kto z obsady “Rojsta” wiedziałby, jak pozbyć się zwłok?​​​​​ Gwiazdy serialu w QUIZIE Eska.pl