Polskie seriale

“Rojst Millenium”: obsada. Kto jest kim w finale trylogii Netfliksa?

2024-02-28 11:35

“Rojst” powraca z trzecim i jednocześnie ostatnim sezonem. O czym opowiadają nowe odcinki i kto znalazł się w obsadzie? Wszystkie szczegóły zdradzamy poniżej.

“Rojst Millenium” – fabuła. O czym jest 3. sezon?

W ostatniej części trylogii Rojst, fani serialu poznają odpowiedzi na wiele pytań oraz doczekają się rozwiązań dotychczasowych tajemnic.

Nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu “Centrum” dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

“Rojst Millenium” – obsada. Kto jest kim w 3. sezonie?

W Rojst Millenium nie brakuje odkrywania dalszych losów postaci, z którymi widzowie zżyli się w poprzednich sezonach: Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) oraz kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska), czy Dzidzi (Michał Pawlik).

W sześcioodcinkowym “Rojst Millenium” pojawia się też się wiele nowych postaci i związanych z nimi kryminalnych tajemnic. Poznajemy tu losy Jassijeja, w którego wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Równie istotna w tym sezonie jest postać młodego kierownika hotelu u początków jego przebojowej kariery, zagrana przez Filipa Pławiaka. W pozostałych, znaczących rolach drugoplanowych pojawiają się Konrad Eleryk, Marianna Gierszewska i Michalina Łabacz.

“Rojst Millenium” – premiera. Kiedy nowe odcinki pojawią się na Netfliksie?

Wszystkie sześć odcinków “Rojsta Millenium” znajdziecie w ofercie Netfliksa już 28 lutego 2024 roku. W serwisie dostępne są też obie poprzednie odsłony.

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
Millenium Girls: kto z obsady “Rojsta” wiedziałby, jak pozbyć się zwłok?​​​​​ Gwiazdy serialu w QUIZIE Eska.pl