Rojst - 2 sezon. Obsada i fabuła kontynuacji serialu na Netflix

2020-10-20 14:33 AW PAP
Andrzej Seweryn
Autor: PAP/Wojtek Jargiło

„Rojst” to jedna z flagowych produkcji niedostępnej już w Polsce platformy streamingowej Showmax. Przed kilkoma dniami pojawiły się informacje o powstającym właśnie drugim sezonie tego serialu, którego pierwszy sezon można teraz obejrzeć na Netfliksie. I to właśnie Netflix realizuje drugi sezon serialu „Rojst”, co zostało oficjalnie potwierdzone.

Rojst - 2 sezon. Obsada i fabuła kontynuacji serialu na Netflix. Drugi sezon serialu „Rojst” - podobnie jak pierwszy - wyreżyseruje Jan Holoubek. Jest on też współtwórcą scenariusza - napisze go razem z Kasprem Bajonem. Informacja o powstawaniu serialu została ogłoszona w postaci krótkiego teasera opublikowanego przez Netflix.

Rojst - 2 sezon. Obsada i fabuła kontynuacji serialu na Netflix

Fabuła drugiego sezonu serialu „Rojst” rozpocznie się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. Napór wody sprawia, że pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać – czytamy w oficjalnym opisie serialu. W drugim sezonie widzowie ponownie zobaczą znanych z pierwszej części Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Zofię Wichłacz, do których dołączą nowe postacie, w które wcielają się Magdalena Różczka i Łukasz Simlat.

Źródło: PAP Life

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE