Riverdale sezon 5 - daty premier odcinków na Netflix. Co z 6. sezonem?

2021-01-22 12:04 ek
Riverdale
Autor: screen z YouTube/Elisabetta B.

Serial Riverdale cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekają na nowe odcinki i zastanawiają się, kiedy na platformie Netflix pojawią się kolejne odsłony 5. sezonu. To jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku, dlatego nie możecie przegapić najnowszych odcinków.

Riverdale sezon 5 - daty premier odcinków na Netflix. Co z 6. sezonem? To ciekawi większość fanów amerykańskiego serialu. Riverdale to zdecydowany hit, a na premierę piątego sezonu z niecierpliwością czekał każdy. Ze względu na pandemię koronawirusa, twórcy musieli skrócić poprzedni sezon. W ramach rekompensaty widzowie mimo wszystko zobaczą w najnowszym sezonie odcinki, które miały ukazać się w czwartej serii Riverdale. Piąty sezon serialu zadebiutował w Stanach Zjednoczonych 20 stycznia 2021 roku. Nowe odcinki niosą za sobą nie tylko wiele zaskoczeń, ale imponują również obsadą. Oprócz znanych członków powrócą także Cole Sprouse, KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Vanessa Morgan i Madelaine Petsch. Oprócz nich widzowie będą mieli okazję zobaczyć także Marka Consuelosa jako Hiram Lodge, Marisola Nicholsa jako Hermione Lodge oraz Mädchen Amick jako Alice Smith.

Riverdale sezon 5 - daty premier odcinków na Netflix

Kiedy na platformie Netflix pojawią się premierowe odcinki nowego sezonu Riverdale? Poniżej przedstawiamy wam oficjalny harmonogram:

  • Odcinek pierwszy - jest już dostępny
  • Odcinek drugi - dostępny 28 stycznia
  • Odcinek trzeci - dostępny 4 lutego
  • Odcinek czwarty - dostępny 11 lutego
  • Odcinek piąty - dostępny 18 lutego

Riverdale - czy będzie 6. sezon?

Wielu fanów serialu Riverdale zastanawia się, czy po piątym sezonie pojawi się również szósty. Mimo iż producenci nie podali takiej informacji, to mamy dla was ciekawostkę. W marcu 2020 roku jeden z aktorów KJ Apa - serialowy Archie Andrews, dla LA Times zdradził, że będzie w Riverdale przez następne trzy lata. Jego wypowiedź może sugerować, że w takim razie nadejdzie więcej sezonów serialu. Czy rzeczywiście tak będzie? Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE