Riverdale sezon 4 - kiedy ostatni odcinek serialu?

2020-05-02 16:46
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał Riverdale screen youtube.com

Czwarty sezon serialu Riverdale zadebiutował w Stanach Zjednoczonych 9 października 2019. Producentem serialu jest stacja The CW i to właśnie tu trafiają premierowe odcinki. Polscy widzowie mogą oglądać produkcję za pośrednictwem Netflixa, który, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest autorem Riverdale. W nowych odcinkach losy Betty, Jugheada, Archiego i Veroniki bardzo mocno się komplikują.

Riverdale sezon 4 - kiedy ostatni odcinek serialu? W jakim dniu odbędzie się finał sezonu? Odpowiedzi na te pytania powoli zaczynają szukać już widzowie serialu, którzy nie mogą doczekać się rozwikłania historii przedstawionej w czwartym sezonie. A trzeba przyznać, że scenarzyści zafundowali bohaterom niełatwe przejścia - właściwie każdemu z nich grozi poważne niebezpieczeństwo. Kiedy ostatni odcinek 4 sezonu Riverdale?

Riverdale sezon 4 - kiedy ostatni odcinek serialu?

Poza sezonem pierwszym, który liczył tylko 13 odcinków, każda seria Riverdale składa się z 22 odcinków. Jak podaje serwis Decider, sezon 4 ma mieć ich tyle samo. Biorąc pod uwagę, że odcinki ukazują się jedynie raz w tygodniu, podobnie jak w poprzednich latach, finał sezonu odbędzie się dopiero późną wiosną 2020 roku.

W Stanach Zjednoczonych odcinki mają premiery w środy - najprawdopodobniej ostatni odcinek 4 sezonu ukaże się 13 maja 2020. Oznaczałoby to, że w Polsce finał sezonu będzie można obejrzeć w czwartek 14 maja. 

AKTUALIZACJA

Z powodu pandemii koronawirusa twórcy musieli skrócić sezon 4 - składa się on z 19, a nie 22 odcinków, a ostatni ukaże się w Polsce 7 maja.

NAJNOWSZE