Rick i Morty sezon 5, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-06-21 15:29 AW
Rick i Morty
Autor: Materiały Prasowe

Rick i Morty to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty'ego na międzygalaktyczne eskapady.

Rick i Morty sezon 5, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać? W serialu Rick i Morty bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Rick i Morty sezon 5, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek piątego sezonu serialu animowanego Rick i Morty już od 21 czerwca jest dostępny w HBO GO. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki - odcinek drugi będzie miał swoją premierę 28 czerwca. Najnowszy sezon tej produkcji w Polsce dostępny jest wyłącznie w serwisie HBO GO.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE