Rick i Morty

i

Autor: Materiały Prasowe

Rick i Morty - sezon 5. Ile odcinków i kiedy oglądać?

2021-06-21 14:30

Rick i Morty to kultowa już animacja dla dorosłych stworzona przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona, której pierwszy sezon ukazał się w 2013 roku. Mimo że serial okazał się ogromnym sukcesem już od pierwszych odcinków, po trzech sezonach nie było nadal jasne, czy jego produkcja będzie kontynuowana. Dopiero w maju 2018 roku twórcy potwierdzili informację, że serial został przedłożony jeszcze na minimum 70 odcinków, co oznacza, że możemy spodziewać się w sumie przynajmniej dziesięciu sezonów serialu.

Rick i Morty - sezon 5. Ile odcinków i kiedy oglądać? Polscy widzowie serialu przyzwyczajeni są, że ta animacja oryginalnie stworzona dla Adult Swim w naszym kraju dostępna jest na Netfliksie. Jednak piąty sezon serialu będzie można oglądać na HBO GO. Premiera Rick i Morty zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4.

Rick i Morty - sezon 5. Ile odcinków i kiedy oglądać?

Niewykluczone, że z powodu i tak już bardzo długiego czasu oczekiwania, sezon czwarty Ricka i Morty'ego został podzielony na dwie części, które składały się z 5 odcinków każda. Jak na razie nie ma żadnej informacji, aby piąty sezon miał czekać podobny los, dlatego wszystko wskazuje na to, że na HBO GO co tydzień będzie trafiał kolejny odcinek serialu - łącznie ma być ich 10.  Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z Rickiem i Mortym. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach. 

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23