Reporterzy. Z życia wzięte - ile odcinków liczy serial TV Puls?

2020-03-02 16:27
Reporterzy. Z życia wzięte
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

TV Puls zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o uwielbiane przez Polaków seriale codzienne. To właśnie na tej stacji możemy oglądać kultowy już Lombard. Życie pod zastaw czy Rodzinny interes. Teraz dołącza do nich nowy serial - Reporterzy. Z życia wzięte, który, jak wskazuje tytuł, skupi się na pracy ludzi tworzących gazetę. Reporterzy będą musieli podejmować często bardzo trudne lub niewygodne tematy.

Reporterzy. Z życia wzięte - ile odcinków liczy serial TV Puls? Kiedy ostatni? Pierwszy sezon serialu rozpoczął się w wiosennej ramówce 2020. Premierowo pierwszy odcinek został wyemitowany już w piątek 28 lutego o godzinie 21:00, jednak był to jedynie wyjątek. Nie jest to stała pora emisja Reporterzy. Z życia wzięte

Reporterzy. Z życia wzięte - ile odcinków liczy serial TV Puls?

Na stałe serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 począwszy od 2 marca. Powtórki będzie można oglądać w TV Puls następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 8:00 i 16:00, a także w soboty od ok. godziny 10:00 emitowane będą powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia. Najprawdopodobniej pierwszy sezon serialu Reporterzy. Z życia wzięte będzie składał się z ok. 50 odcinków, a finałowy zostanie wyemitowany na początku maja.

Jak czytamy w opisie zwiastuna, który pojawił się na YouTubie: w redakcji prężnie pracuje zgrany zespół, złożony z barwnych i ciekawych postaci. Redakcję czasem odwiedzają zwariowani „łowcy sensacji”. Jest też czarny charakter – dawny kolega Kaczorowskiego, obecnie jego największy wróg – biznesmen Leszek Rembicki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE