Ratched - sezon 2 powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków o pielęgniarce z Lotu nad kukułczym gniazdem?

2020-09-25 15:46 AW
Ratched
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Ratched to trzymający w napięciu serial dramatyczny, który opowiada historię pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii, aby znaleźć pracę w wiodącym szpitalu psychiatrycznym, w którym rozpoczęły się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Ratched przedstawia się jako wzorowa pielęgniarka, jednak za piękną fasadą kryje się prawdziwy potwór.

Ratched - sezon 2. powstanie! Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji historii siostry z Lotu nad kukułczym gniazdem? Postać przerażającej pielęgniarki została stworzona przez Kena Keseya w powieści, która ukazała się w 1962, a ogromną popularność przysporzyła jej adaptacja filmowa z 1975 roku. Wówczas w postać siostry Ratched wcieliła się Louise Fletcher.

Ratched - sezon 2. Kiedy nowe odcinki serialu?

Pierwszy sezon premierowo trafił na Netflix 18 września 2020 roku. Widzowie, którzy zdążyli już obejrzeć wszystkie osiem odcinków i czekają na więcej, mogą odetchnąć z ulgą. Netflix zamówił od razu dwa sezony serialu, co oznacza, że kontynuacja na pewno się ukaże. Co więcej, jak podaje serwis ScreenRant, na widzów czeka jeszcze przynajmniej aż dziesięć odcinków serialu. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak biorąc pod uwagę, że kolejne sezony American Horror Story, którego twórcą również jest Ryan Murphy, ukazują się co roku, możemy mieć nadzieję, że drugi sezon Ratched trafi na Netflix już w 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE