Rankomat

i

Autor: screen youtube.com, kanał rankomat screen youtube.com

Rankomat reklama 2020 - kto gra? Kim jest aktorka ze spotu TV?

2020-08-26 14:28

Odpowiedzi na pytanie, kto gra w reklamie Rankomatu z 2020 roku, szuka wiele osób, które miało okazję natknąć się na ten spot podczas oglądania telewizji. Takich rzeczy w internecie wyszukujemy bardzo często - gdy zobaczymy w reklamie aktora, którego możemy kojarzyć, czy też kiedy usłyszymy utwór, który wyjątkowo wpadnie nam w ucho.

Rankomat reklama 2020 - kto gra? Kim jest aktorka ze spotu TV? Jeśli wydaje ci się ona znajoma, podpowiadamy, skąd możesz ją kojarzyć! Co więcej, ta sama aktorka grała także w poprzedniej reklamie Rankomatu, która w telewizji emitowana była w 2019 roku. Kim jest, jak się nazywa i gdzie jeszcze mogliście ją zobaczyć?

Rankomat reklama 2020 - kto gra? Kim jest aktorka ze spotu TV?

Brunetka, która występuje w reklamie Rankomatu, to Anna Lucińska - polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Najbardziej znana jest ze swoich ról w filmach Wkręceni, Sługi boże, Smoleńsk czy Po prostu przyjaźń, a także z seriali Malanowski & partnerzy i Na Wspólnej, gdzie wcielała się w postać kochanki Marka Zimińskiego. Reklama Rankomatu nie jest pierwszą, w której widzowie mogli zobaczyć Annę Lucińską - występowała także w reklamach Lay's, Orbit, Vanisha czy Żywiec Zdrój.

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?
Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE