Wiktoria Gąsiewska - seksowna aktorka młodego pokolenia. Filmy i zdjęcia

2020-08-17 16:03 kg
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Wiktoria Gąsiewska to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na małym ekranie zadebiutowała w 2005 roku, mając zaledwie sześć lat, epizodyczną rolą w serialu Na dobre i na złe. Później wystąpiła między innymi w Rodzinie zastępczej, Rodzince.pl czy też w O mnie się nie martw. W 2020 roku widzowie mieli okazję oglądać Gąsiewską w pierwszym polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt. Aktorka oprócz tego, że jest niezwykle zdolna, jest również niezwykle piękna. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie seksowne zdjęcia młodej gwiazdy.

Wiktoria Gąsiewska - seksowna aktorka młodego pokolenia. Filmy i zdjęcia. Wiktoria Gąsiewska to młoda, zdolna aktorka, która odnajduje się zarówno w serialach, jak i filmach. Wielokrotnie użyczała swojego głosu w produkcjach filmowych i serialowych. Gwiazda równie świetnie radzi sobie na parkiecie tanecznym, co udowodniła w programach Dance Dance Dance i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. 

Wiktoria Gąsiewska - filmy

Wiktoria Gąsiewska ma na swoim koncie role w takich serialach jak: Na dobre i na złe, Mrok, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, O mnie się nie martw, W rytmie serca, Przyjaciółki, Barwy szczęścia, Pierwsza miłość czy też Prawo Agaty. To jednak rola Agaty w Rodzince.pl przyniosła jej największą rozpoznawalność i sympatię widzów. Oprócz ról serialowych, Gąsiewska może się również pochwalić rolami filmowymi w produkcjach:

  • Jasminum jako Eugenia,
  • Katyń jako Weronika,
  • Koniec lata jako Zosia,
  • Lejdis jako Łucja w wieku 9 lat,
  • Afonia i pszczoły jako mała Anielka,
  • Baby Bump jako Prawdziwa Kobieta,
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt jako Aniela Turek

oraz mniejszymi rolami w filmach Futro z misia, Dywizjon 303. Historia prawdziwa oraz 1920 Bitwa warszawska.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE