Ranczo

i

Autor: Wojciech TRACZYK/East News Ranczo

Ranczo wraca?! Ilona Ostrowska zdradza szczegóły nowych odcinków

2019-02-19 10:06

W polskiej telewizji dawno nie było serialu, który zebrał aż tak gigantyczną widownię. Od zakończenia produkcji Rancza widzowie w całym kraju mają cichą nadzieję, że serial jednak powróci z nowymi odcinkami. Okazuje się, że jest na to duża szansa! Nieco szczegółów na ten temat zdradziła wcielająca się w postać Lucy Ilona Ostrowska.

Ranczo wraca?! Nadzieję na to, że będzie okazja jeszcze raz spotkać się z mieszkańcami Wilkowyj, ma w Polsce kilka milionów widzów. W czasie 10 lat, przez które był emitowany, serial zbierał rekordową widownię, dlatego informacja o jego zakończeniu dla wielu fanów była sporym zaskoczeniem. Co wiadomo na temat powrotu Rancza?

Najgłupsze wątki w polskich serialach. W taki absurd nie uwierzyli nawet najwięksi fani

Ranczo wraca do TVP? Co wiadomo o nowych odcinkach?

Ranczo zakończyło się w 2016 roku z 10 sezonami i 130 odcinkami na koncie. Początkowo planowano jedynie 4 sezony serialu, jednak widzowie błyskawicznie pokochali perypetie mieszkańców Wilkowyj. Odkąd wyemitowano ostatni odcinek serialu, nie cichną plotki o jego planowanym powrocie. Rąbka tajemnicy uchyliła Ilona Ostrowska w wywiadzie dla Jastrząb Post. Aktorka, zapytana o powrót serialu, powiedziała: 

Myślę, że się uda. (...) Zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. (...) Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy latem tego roku.

Ranczo - sezon 11 powstanie?

Mimo że serialowa Lucy rozbudziła nadzieję widzów, nadal nie mamy pewności, czy i w jakiej formie wróci serial. Niewykluczone, że twórcy mają w planach po prostu kilka odcinków specjalnych, zwłaszcza że, jak mówi Ostrowska, Ranczo ma powrócić latem, a nie w nowej jesiennej ramówce. Jak na razie musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej konkretów.

Najdłużej emitowane polskie seriale - Galeria

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE