Ranczo (FB)

i

Autor: Materiały TVP

Ranczo

„Ranczo” wraca do TVP? Artur Barciś postanowił to skomentować

2024-03-12 14:31

Fanom serialu „Ranczo” nawet nie śni się, że produkcja zostanie wznowiona, a oni sami poznają dalsze perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje. Media obiegła informacja, że powrót kultowej produkcji jest całkiem możliwy. Swój komentarz w tej sprawie zabrał Artur Barciś - serialowy Czerepach.

Odkąd doszło do zmian w TVP, coraz częściej mówi się o powrocie kultowego serialu „Ranczo”. Miłośników serialu bowiem nie brakuje. Kto nie chciałby dowiedzieć się co u Lucy, Czerepacha, Solejukowej i wójta? Artur Barciś był gościem w „Pytanie na śniadanie” i nie omieszkał się od komentarza w tej sprawie.

Czy będą nowe odcinki "Miodowych lat"? Artur Barciś postawił warunek. Głos zabrał także producent serialu

„Ranczo” wraca do TVP?

Swego czasu, serial „Ranczo” oglądała niemal cała Polska. Perypetie mieszkańców Wilkowyj umilały widzom czas i bawiły ich do łez w niedzielne wieczory. Serial emitowany był w latach 2006-2016. Fani chętnie oglądają powtórki serialu, które dostępne są na platformach streamingowych TVP VOD oraz Netflix. Wielbiciele produkcji marzą o jej wznowieniu, chociaż większość z nich nie wyobraża sobie już Wilkowyj bez serialowego Kusego (Paweł Królikowski) oraz Stacha Japycza (Franciszek Pieczka).

Artur Barciś był gościem popularnej śniadaniówki, w której to skomentował ewentualny powrót kultowego „Rancza”. Według informacji, które podaje „Świat Gwiazd” główną postacią nowego „Rancza” miałby zostać Czerepach. W „Pytaniu na śniadanie” Artur Barciś wyznał, że chętnie wróciłby na plan serialu. „Wróciłbym, bo kochałem ten serial i ciągle kocham. Kochałem tam grać” - powiedział Barciś. Do tej pory nie wiadomo, czy produkcja podejmie w końcu konkretne kroki, by serial znowu wrócił do telewizyjnej ramówki. Fanom nie pozostaje nic innego, jak czekać i trzymać kciuki, by kultowe „Ranczo” zostało wznowione.

Trudny QUIZ o "Ranczo". Tylko prawdziwy fan zdobędzie 10/10!

Artur Barciś to polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Urodził się 12 sierpnia w 1956 roku w Kokawie. Dużą popularność przyniosła mu rola Pankracego, przeznaczonego dla młodszej widowni. Telewizyjną sympatię zyskał jako Tadeusz Norek w serialu „Miodowe lata”. Od 1986 roku związany jest z Beatą Barciś. Małżeństwo doczekało się syna. Franciszek urodził się w 1989 i na co dzień, również jak jego tata, jest aktorem.

Quiz o "Ranczo". Wykształcenie i zawody bohaterów serialu "Ranczo". Kim z zawodu była Lodzia Czerepach?

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!