Czy będą nowe odcinki Miodowych lat? Artur Barciś postawił warunek. Głos zabrał także producent serialu

i

Autor: AKPA Czy będą nowe odcinki "Miodowych lat"? Artur Barciś postawił warunek. Głos zabrał także producent serialu

Seriale

Czy będą nowe odcinki "Miodowych lat"? Artur Barciś postawił warunek. Głos zabrał także producent serialu

2023-09-26 10:15

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że serial "Miodowe lata" wróci na ekrany telewizorów. Sprawę skomentował Artur Barciś, który odgrywał rolę Tadeusza Norka. Głos zabrała także ATM Grupa, która była producentem serialu.

"Miodowe lata" to kultowy polski serial z przełomu XX i XXI wieku. Opowiadał on o historii dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw - Krawczyków i Norków. Perypetie tych rodzin były bardzo zabawne, a w każdym odcinku Karol Krawczyk i Tadeusz Norek wpadali na różne zaskakujące pomysły, które bawiły widzów do łez.

Łącznie nagrano 143 odcinki serialu "Miodowe lata". Ponadto w 2004 roku powstał jeden sezon serialu pt. "Całkiem nowe lata miodowe". Tak więc minęło już blisko 20 lat od ostatniego odcinku kultowego serialu.

"Miodowe lata" wrócą na mały ekran?

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że powstaną nowe odcinki "Miodowych lat". Osoba powiązana z projektem zdradziła "Super Expressowi", że już rozpoczęły się prace nad nowymi odcinkami, w których ponownie w główne role wcielą się Cezary Żak (Karol Krawczyk) oraz Artur Barciś (Tadeusz Norek). - Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - powiedziała osoba, która pracuje przy nowym serialu.

Doniesienia "Super Expressu" potwierdził niejako Artur Barciś w rozmowie z "Faktem". - Trwają prace nad scenariuszem "Miodowych lat" 20 la później. Natomiast więcej szczegółów nie mogę zdradzić, bo, prawdę mówiąc, jeszcze ich nie znam. Dostałem tylko pytanie, czy zgodziłbym się zagrać - przyznał.

Barciś podkreślił, że może zagrać ponownie Tadeusza Norka pod jednym warunkiem. - Powiedziałem, że jeśli scenariusz będzie dobry, to się zgodzę, ale to jest mój warunek. To nie może być odcinanie kuponów od sukcesu "Miodowych lat". Zresztą tak ustaliliśmy razem z Czarkiem Żakiem, że jeżeli to będzie warte, żebyśmy ponownie byli Norkiem i Krawczykiem to, to zrobimy - powiedział.

Kto wyprodukuje "Miodowe lata"?

Producentem dotychczasowych serii "Miodowych lat" było Studio A należące do ATM Grupy. Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że nie prowadzą oni obecnie prac nad reaktywacją produkcji. Przedstawicielka ATM Grupy nie chciała jednak szerzej komentować doniesień medialnych.

QUIZ "Miodowe Lata" - Sprawdźcie, co pamiętacie!

Pytanie 1 z 10
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek "Miodowych Lat"?
Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE