Kultowe seriale

Ranczo. Wioletka dziś wygląda zupełnie inaczej! Tak zmieniła się Magdalena Waligórska-Lisiecka

"Ranczo" to kultowy serial TVP, a Magdalena Waligórska-Lisiecka grała w nim uroczą Wioletkę, która miała liczne grono fanów. Od premiery serialu minęło już 17 lat. Jak dziś wygląda piękna aktorka? Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia. Serialowa Wioletka wygląda teraz zupełnie inaczej. To jest dopiero metamorfoza!

Spis treści

  1. Kim jest Magdalena Waligórska-Lisiecka?
  2. Wioletka z "Rancza" i jej kopalnia cytatów
  3. Wioletka z serialu "Ranczo" obecnie. Jak dziś wygląda Magdalena Waligórska-Lisiecka?

"Ranczo" to popularny serial wyprodukowany przez Telewizję Polską, który przez 10 sezonów święcił triumfy i przyciągał miliony widzów przed ekrany. Opowieść o sympatycznej Amerykance, która odziedziczyła po babci dworek i zdecydowała się zamieszkać w małej miejscowości Wilkowyje, do dziś pozostaje jedną z najciekawszych i najmilej wspominanych produkcji w historii polskiej telewizji.

"Ranczo" zadebiutowało na antenie TVP dokładnie 5 marca 2006 roku, czyli 17 lat temu. Jak obecnie wygląda serialowa Wioletka? Kiedyś kochały się w niej miliony, a dziś? Magdalena Waligórska-Lisiecka jest szczęśliwą żoną i mamą!

Czytaj też: Obsada serialu "Ranczo" po latach. Tak teraz wyglądają aktorzy

Kim jest Magdalena Waligórska-Lisiecka?

Magdalena Waligórska-Lisiecka przyszła na świat 5 stycznia 1981 roku w Jędrzejowie. Aktorka jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na swoim koncie ma wiele ciekawych ról, ale sławę przyniosła jej postać Violetty Koteckiej, w którą wcielała się w serialu "Ranczo". Wioletka była barmanką w gospodzie i wilkowyjską kokietką. Uwodziła Kusego, ale finalnie została żoną policjanta Staśka.

Wioletka z "Rancza" i jej kopalnia cytatów

Wioletka to barwna postać, obok której nie można przejść obojętnie. Magdalena Waligórska-Lisiecka zjednała sobie ogromną sympatię widzów kreując tę postać.

Znaczna w tym zasługa jej talentu i urody, ale także wyczucia scenarzystów - to oni odpowiadają za kwestie słodkiej Wioletki - a śliczna barmanka to prawdziwa kopalnia cytatów! "No ale jak się policjanci nie będą żenili, to skąd się będą brali następni?", "Przy panu wójcie to się czuje, jakbym bielizny na sobie nie miała", "Ten twój radiowóz to ma więcej rozumu niż ty!" - to tylko niektóre z nich.

Wioletka z serialu "Ranczo" obecnie. Jak dziś wygląda Magdalena Waligórska-Lisiecka?

Magdalena Waligórska długo szukała życiowej stabilizacji i odpowiedniego partnera, z którym mogłaby założyć rodzinę. Aktorka od 2016 roku jest żoną aktora Mateusza Lisieckiego, który jest od niej młodszy o sześć lat. Para pobrała się w Rzymie i dziś wychowuje razem dwoje dzieci - syna Piotra i córkę Natalię.

Swoje pierwsze dziecko urodziłam w wieku 36 lat, a drugie w wieku 38, nie dlatego, że na pierwszym miejscu stawiałam karierę. Dużo większym problemem, nie tylko moim, ale i dużej ilości wykształconych kobiet mieszkających w dużych miastach to brak odpowiedniego partnera, który również w świadomy sposób chciałby zostać rodzicem. Mój mąż teraz ma 36 lat, ale odkąd go poznałam był ogarnięty życiowo, miał podobne priorytety do moich, dlatego mu zaufałam. Stworzyliśmy fajną, kochającą się rodzinę, opartą na miłości i wartościach, których uczymy także nasze dzieci. Jednak jak patrzę na jego kolegów, to widzę, że wielu z nich nie jest w głowie żadna stabilizacja ani zakładanie rodziny. Bawią się, nie mają obowiązków i żyje im się wygodnie. Oczywiście nie oceniam ich, bo mają do tego prawo, korzystają z życia pełnymi garściami, mają swoje pasje, sporty, wyjazdy. Grają na siebie i to wcale nie jest złe - tłumaczyła w rozmowie z Super Expressem.

Czytaj też: Szymek Solejuk ma już 27 lat! Tak dziś wygląda geniusz z Wilkowyj

Magdalena Waligórska-Lisiecka prowadzi konto na Instagramie i tam pokazuje swoją codzienność. Od czasu do czasu pojawia się także na branżowych imprezach, gdzie chętnie pozuje do zdjęć fotoreporterom.

Jak dziś wygląda Magdalena Waligórska? W galerii zamieściliśmy jej aktualne zdjęcia. Od premiery "Rancza" minęło już 17 lat, a serialowa Wioletka wciąż olśniewa urodą!

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!
Listen on Spreaker.