Ranczo - Ela Romanowska nie wystąpi w nowym sezonie serialu! Co dalej z Jolą Pietrek?

2019-11-19 21:30 kw
Elżbieta Romanowska
Autor: wbf

Ranczo to niewątpliwie jeden z najbardziej lubianych seriali w polskiej telewizji. Emitowany był przez 10 lat, podczas których powstało aż 130 odcinków. Widzowie pokochali mieszkańców Wilkowyj i z niecierpliwością wyczekiwali nowych odcinków. Kiedy w 2016 roku dowiedzieli się, że nie zostaną nakręcone nowe odcinki, nie kryli zaskoczenia. Kilka miesięcy temu pojawiła się nadzieja - Ilona Ostrowska, wcielająca się w Lucy, zdradziła, że istnieje szansa na powrót Rancza. Po pozytywnych informacjach przyszła jednak kolej na smutną - w kontynuacji nie zobaczymy Eli Romanowskiej. Co dalej z Jolą Pietrek?

Ranczo - Ela Romanowska nie wystąpi w nowym sezonie serialu! Co dalej z Jolą Pietrek? Ranczo to produkcja, która za każdym razem przyciągała przed ekrany telewizorów ogromną publikę. Serial emitowany był na antenie TVP1 od 5 marca 2006 do 27 listopada 2016 roku. W głównych rolach mieliśmy okazję oglądać Ilonę Ostrowską, Cezarego Żaka, Artura Barcisia oraz Pawła Królikowskiego. Coraz częściej mówi się o kontynuacji serialu, która z pewnością cieszyłaby się ogromnym zainteresowaniem. Już teraz wiadomo jednak, że zabraknie w niej Eli Romanowskiej.

Ranczo - kontynuacja bez Eli Romanowskiej

Kilka miesięcy temu Ilona Ostrowska, która wcielała się w postać Lucy, zdradziła, że najprawdopodobniej już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy sezon Rancza. Niestety okazuje się, że zabraknie w nim Eli Romanowskiej, czyli serialowej Joli Pietrek. Aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post powiedziała:

Mnie w tej produkcji już nie będzie. Mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim. W serialach w których gram, programach, w których mam przyjemność być uczestniczką lub prowadzącą, z czego bardzo się cieszę. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy po to, aby inna mogła się zacząć. W moim przypadku tak jest, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu, Jola będzie zawsze w moim sercu, w czołówce. To dzięki niej zaczęła się cała moja przygoda z show-biznesem. Ale czas już jej powiedzieć „cześć”.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, co stanie się z Jolą Pietrek.

NAJNOWSZE