Gwiazdy

Rafał Grabias zyskał sławę dzięki reality show. Nie uwierzycie, czym się dziś zajmuje

2024-04-21 13:51

Rafał Grabias popularność zyskał dzięki udziałowi w programie TTV "Królowe życia", w którym występował wraz ze swoim ówczesnym partnerem Gabrielem Sewerynem. Para od razu zyskała sympatię widzów, którzy mocno kibicowali ich relacji w momentach kryzysu. Po opuszczeniu programu postanowił całkowicie skoncentrować się na realizowaniu swojej wielkiej pasji. Czym dziś się zajmuje Rafał Grabias?

Rafał Grabias popularność zyskał dzięki udziałowi w reality show stacji TTV "Królowe życia", w którym występował wraz ze swoim partnerem Gabrielem Sewerynem. Gabriel zajmował się szyciem futer, a Rafał był modelem. Zdecydowanie byli oni kolorowymi ptakami programu, który opowiadał losy pławiących się w luksusach osób. Panowie mieli niezwykle silne charaktery, co prowadziło do wybuchów gniewu i kłótni, które niejednokrotnie bawiły widzów. Niestety, po opuszczeniu programu Rafał i Gabriel rozstali się po prawie dwudziestu wspólnie spędzonych latach. Gabriel związał się z nowym partnerem, a w listopadzie ubiegłego roku niespodziewanie zmarł, co bardzo zasmuciło Rafała.

Jak zmienił się Rafał Grabias? Widzowie kochali jego duet z Gabrielem Sewerynem!

Co dziś robi Rafał Garbias z "Królowych życia"?

Rafał Garbias po opuszczeniu programu postanowił usunąć się w cień i zająć się pielęgnowaniem swojej wielkiej pasji, jaką jest ogrodnictwo. W rozmowie z Faktem, tak podsumował swoje obecne życie:

Dzisiaj jestem zupełnie innym człowiekiem i nie zmierzam w ogóle wracać do takiego formatu jak "Królowe życia". Przede wszystkim spokojniejszym, bardziej wyciszonym i bardziej spełnionym. Ja dzisiaj nie potrzebuję blichtru. Dzisiaj nie potrzebuję dzielić się moim życiem z widzami, z publicznością. Dzisiaj właśnie spełniam swoje wszystkie marzenia w ogrodzie, blisko natury. I to mi daje największe poczucie zadowolenia - wyznał.

Rafał Garbias od czasu do czasu nadal pojawia się na branżowych eventach i pozuje na "ściankach", jednak teraz głównie zajmuje się uprawą warzyw i stylizacją ogrodów. Po opuszczeniu programu założył własny kanał na YouTube "Ciotka na działce", na którym w publikowanych filmikach dzielił się z internautami radami, jak dbać o ogród i pielęgnować rośliny i kwiaty.