Pyszny Zajazd - Lublin. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

2020-06-02 15:16 aw
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Właścicielka restauracji - Anna - spędziła kilka lat we Włoszech, pracując jako kelnerka. Do Polski wróciła zakochana w atmosferze włoskich lokali oraz klimatem jaki panuje nie tylko samych restauracjach, ale również między personelem zatrudnionym w gastronomii. Kiedy tylko nadarzyła się okazja kupiła brzydki, stary budynek przy drodze krajowej Lublin - Warszawa. Anna nie spodziewała się braku gości.

Pyszny Zajazd - Lublin. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje? Gdy ukończono nową obwodnicę Lublina, sytuacja znacznie się pogorszyła. Ruch w karczmie praktycznie zamarł, a wśród pracowników zapanował marazm, dlatego właścicielka postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler. Czy udało się jej uratować restaurację?

Pyszny Zajazd - Lublin. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Lublina premierowo wyemitowany został 4 kwietnia 2019 roku. Po powrocie do restauracji Magda Gessler zwróciła uwagę na kilka niedoróbek i udzieliła kucharce paru wskazówek. Powiedziała jednak, że przepyszne są podawane w restauracji ryby i smakowała jej większość zaserwowanych potraw.

Wygląda na to, że pomoc Magdy Gessler okazała się dla właścicielki restauracji bardzo przydatna, ponieważ ponad rok od emisji odcinka restauracja nadal istnieje. Co więcej, Pyszny Zajazd cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród gości - jego ocena na Facebooku to 4,4/5. Klienci przede wszystkim zwracają uwagę na bardzo dobre jedzenie oraz duże porcje. Chwalą Pyszny Zajazd także za miłą obsługę. Dokładny adres restauracji to Dębówka 16A, Lublin.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE