Pułapka sezon 2, odcinek 3 - streszczenie. Matka Olgi żyje! Czarny próbuje współpracować z porywaczami

2019-09-10 19:00
Pułapka
Autor: Materiały Prasowe

Ewa i Olga podejrzewają, że to prokurator Staniak może mieć związek ze śmiercią Moniki i zniknięciem Roksany. Z więzienia dzwoni do nich Czarny, mówi o porwaniu jego synka i śmierci Tyńca. Nagle rozmowa się urywa… Olga próbuje się z nim zobaczyć, ale bezskutecznie. W mieszkaniu Zosi pojawia się Artur, kierowca z fundacji. Proponuje jej pracę hostessy na prywatnych imprezach. Zosia zaczyna podejrzewać, że może chodzić o coś więcej, niż tylko obsługiwanie imprez.

Pułapka sezon 2, odcinek 3 - streszczenie. Olga dostaje informację ze szpitala, że jej matka się wybudziła. Z kobietą wciąż jednak nie ma kontaktu, ale Olga odkrywa, że w tajemnicy odwiedzał ją również mecenas Warski. Jedzie do niego, żeby się skonfrontować. Na miejscu o mały włos nie dochodzi do tragedii. Ktoś czyha na życie pisarki! 

Pułapka sezon 2, odcinek 3 - streszczenie

W tym czasie Kamil odkrywa sekret Zosi. Wraz z Ewą są zszokowani tym, do czego zdolna jest ich przyjaciółka. Upokorzona Zosia chce odkupić swoje winy - by to zrobić, decyduje się na bardzo ryzykowny krok.

Ewa i Olga nabierają przekonania, że Dariusz Tyniec został wrobiony. W czasie, gdy Olga próbuje przekonać do tego komisarz Marczuk, ktoś rozpoczyna z Ewą morderczą grę, w której stawką może być jej życie. Czarny chce współpracować z porywaczami syna, ale nie może się z nimi skontaktować. Wkrótce jeden ze współwięźniów rzuca się na niego z nożem…

Pułapka sezon 2 online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Produkcję TVN-u można śledzić online na platformie Player. Trafiają tu także przedpremierowo odcinki, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji.

NAJNOWSZE