Psy 3. W Imię zasad - obsada nowego filmu Pasikowskiego. Franz Maurer powraca po 25 latach

2019-08-28 10:15 k.w.
Psy 3. W imię zasad
Autor: Bartosz Mrozowski

Śmiało można powiedzieć, że pierwsza część Psów, w reżyserii Władysława Pasikowskiego, to produkcja kultowa. Premiera odbyła się na początku lat 90. Historia przedstawiona w filmie idealnie oddawała rzeczywistość w Polsce - zmiany ustrojowe, funkcjonariusze SB, którzy albo szli do policji, albo trafiali do mafii. Druga część Psów należała do równie udanych. Już wkrótce światło dzienne ujrzy trzecia część serii - Psy 3. W imię zasad. Kto wystąpi w kontynuacji?

Psy 3. W Imię zasad - obsada nowego filmu Pasikowskiego może zainteresować wszystkich fanów produkcji reżysera. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że powstanie trzecia część kultowego filmu Psy. Od razu produkcja stała się najbardziej wyczekiwaną premierą 2020 roku. Kto zagra w kultowym filmie Władysława Pasikowskiego? Czy zobaczymy w nim aktorów, znanych z poprzednich części serii?

Psy 3. W Imię zasad - fabuła

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Psy 3. W imię zasad - obsada

Stopniowo dowiadujemy się, kto zagra w trzeciej części filmu Psy Pasikowskiego. Wiadomo już, że nie zabraknie w niej Bogusława Lindy, który ponownie wystąpi w roli Franza Maurera. Oprócz niego na ekranie zobaczymy na pewno:

  • Waldek „Nowy” Morawiec – Cezary Pazura
  • Wit – Marcin Dorociński
  • Damian – Sebastian Fabijański
  • Cegielski – Tomasz Schuchardt
  • Panicz – Jan Frycz
  • Komendant – Mirosław Baka

Psy 3. W imię zasad - data premiery

Film Psy 3. W imię zasad trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.

NAJNOWSZE