Przysięga: śmierć Meltem i zaginięciem Emira! Nowe odcinki będą pełne dramatów

i

Autor: materiały prasowe

Przysięga: śmierć Meltem i zaginięciem Emira! Nowe odcinki będą pełne dramatów

2022-09-25 17:25

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na istną jazdę bez trzymanki.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 720, 724, 725, 726 i 727 odcinku serialu "Przysięga".

Przysięga: nowe odcinki przyniosą dramatyczne zwroty akcji

W nadchodzących odcinkach serialu "Przysięga" Kemal postanowi spełnić obietnicę daną Meltem, by odzyskać żonę. Meltem jest z kolei przekonana, że uda się jej go przechytrzyć i wierzy, że dzięki dokumentom od Kemala odzyska wolność. Chce go oszukać, co kończy się dla niej... śmiercią. Tymczasem Emir poznaje prawdę o przysiędze Gulperi od Savasa. Zawód sprawia, że postanawia zwrócić ukochanej wolność. Udaje się też do Savasa, co kończy się bójką, a potem mężczyzna znika bez śladu. Gulperi wpada w desperację i usiłuje wyciągnąć informacje od Savasa. Gdy ten odmawia, kobieta strzela do niego z pistoletu. Czy uda jej się odzyskać ukochanego? Przekonamy się już w najbliższych odcinkach!

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce