Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

i

Autor: materiały prasowe Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

2022-09-25 17:25

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na potężną dawkę emocji.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 720, 721, 722, 723 i 724 odcinku serialu "Przysięga".

Przysięga: nowe odcinki przyniosą dramatyczne zwroty akcji

W nadchodzących odcinkach serialu "Przysięga" dojdzie do rozprawy rozwodowej Gulperi i Emira, jednak kobieta rezygnuje w ostatniej chwili. Emir nie może zrozumieć jej decyzji, a o wszystkim dowiaduje się Tulay i knuje złowieszczy plan - zamierza ukraść broń Savasa i wręczyć ją płatnemu zabójcy, który ma z niej zabić Gulperi! Tymczasem Narin zostaje porwana przez Meltem. Yildiz  pomaga Kemalowi w poszukiwaniach. Porywaczka żąda oczyszczenia jej z zarzutów, w przeciwnym wypadku zabije Narin. Po więcej informacji odnośnie nadchodzących odcinków "Przysięgi" zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi streszczeniami epizodów 720, 721, 722, 723 i 724:

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, które warto obejrzeć