Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

2022-09-25 17:25 NN
Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?
Autor: materiały prasowe Przysięga: porwanie Narin i fiasko rozwodu Emira i Gulperi! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na potężną dawkę emocji.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 720, 721, 722, 723 i 724 odcinku serialu "Przysięga".

Przysięga: nowe odcinki przyniosą dramatyczne zwroty akcji

W nadchodzących odcinkach serialu "Przysięga" dojdzie do rozprawy rozwodowej Gulperi i Emira, jednak kobieta rezygnuje w ostatniej chwili. Emir nie może zrozumieć jej decyzji, a o wszystkim dowiaduje się Tulay i knuje złowieszczy plan - zamierza ukraść broń Savasa i wręczyć ją płatnemu zabójcy, który ma z niej zabić Gulperi! Tymczasem Narin zostaje porwana przez Meltem. Yildiz  pomaga Kemalowi w poszukiwaniach. Porywaczka żąda oczyszczenia jej z zarzutów, w przeciwnym wypadku zabije Narin. Po więcej informacji odnośnie nadchodzących odcinków "Przysięgi" zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi streszczeniami epizodów 720, 721, 722, 723 i 724:

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE