Przysięga odcinek 693 streszczenie. Meltem zleca wykopanie ciała z grobu Kemala 10.08.2022

2022-08-09 9:34 Adrian Rybak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga streszczenie odcinka 693 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 10 sierpnia o godzinie 16:05 na antenie kanału TVP1. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Przysięga odcinek 693 streszczenie. Emir zabiera Gulperi do nadmorskiej restauracji na obiecaną kiedyś rybę. Kadriye mdleje pod wpływem emocji, podjudzana opowieściami Tulay. Narin nie pozwala Kemalowi opuścić domu i udać się do nowej kryjówki. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu Kemala.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

Przysięga - o czym jest serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE