Przysięga odc. 229, 230, 231 - kiedy w TVP1? Co się wydarzy w nowych odcinkach?

2020-08-06 12:30 PK
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga odcinki 229, 230, 231 nie zostaną wyemitowane zgodnie ze stałą ramówką TVP1. W dniach 5-7 sierpnia w czasie antenowym, w którym oglądamy turecki serial zobaczymy 77. Tour de Pologne UCI World Tour. Kiedy więc premiera nowych odcinków Przysięgi? Co się wydarzy?

Przysięga odcinki 229, 230, 231 - kiedy premiera w TVP1? Fani tureckiej telenoweli będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w środę, czwartek i piątek nie zostaną pokazane nowe odcinki Przysięgi. Wszystko za sprawą transmisji na żywo z emocjonujących wyścigów kolarskich Tour de Pologne. Na premierowe odcinki serialu będziemy musieli poczekać aż do poniedziałku, 10 sierpnia. Wtedy to zobaczymy 229 epizod Przysięgi. Poniżej dla fanów tureckiej produkcji prezentujemy opisy odcinków 229, 230 i 231.

Przysięga odcinek 229 streszczenie

Kemal szantażuje Emira, że ujawni wszystkie popełnione przez niego przestępstwa, jeśli mężczyzna nie da Nihan rozwodu. Emir z pomocą Asu postanawia postanawia po raz ostatni uderzyć w Kemala i Nihan. Planuje pomóc siostrze w ucieczce ze szpitala dla psychicznie chorych.

Przysięga odcinek 230 streszczenie

Reyhan mówi Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce zdradzić, gdzie dokładnie. Cavidan jest wściekła, że syn odsuwa ją od rodziny i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Kemal zastanawia się, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Narin jest smutna, że będzie musiała odejść.

Przysięga odcinek 231 streszczenie

Reyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Cemre porywa Sunę.

M jak miłość po wakacjach 2020. Głupi wyskok Bartka. Podrzuci wstrętną paczkę do wózka córki Andrzejka i Marzenki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE