Przysięga odc. 227 i 228 streszczenia: Kemal chce wyjawić prawdę o siostrze

2020-08-03 9:14 EK
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 227 i 228 streszczenie - co się wydarzy w tureckim serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 3 sierpnia oraz 4 sierpnia w TVP 1 o godzinie 16:05. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Przysięga - o czym jest serial?

Przysięga to turecki serial emitowany w Polsce przez TVP1. Główną bohaterką jest dziewczyna, która urodziła się na wsi - Reyhan. Kiedy umiera jej matka, zostaje zupełnie sama. W tym czasie w jej życiu pojawia się wujek - Hikmet, który wywraca jej życie do góry nogami. Hikmet zabiera Reyhan do Stambułu. Chce, aby dziewczyna wyszła za mąż za jej syna Emira. Dziewczyna opiera się, ale kiedy dowiaduje się, że Hikmet jest poważnie chory, w końcu zgadza się na jego prośbę. Emir również nie jest gotowy na małżeństwo, ponieważ uwielbia czuć wolność. Zmuszony przez ojca, bierze ślub z Reyhan. Postanawia źle traktować małżonkę, aby doprowadzić do szybkiego rozwodu.

Przysięga 227 streszczenie: Po szalonym weselu na plaży, Emir i Reyhan wracają przenocować na łodzi. Narin nie protestuje, kiedy Kemal bierze ją za rękę. Reyhan jest zachwycona niespodzianką przygotowana przez Emira. Oya zaprasza Kemala, Narin i Sehriye na uroczysty obiad do rezydencji. Emir wraca z żoną do domu.

Przysięga 228 streszczenie: Goście zebrani w rezydencji gratulują młodej parze ożenku. Emir zaprasza do stołu również pracowników rezydencji. Cavidan jest tym oburzona. Suna przesyła nowożeńcom nagranie z życzeniami. Kemal jest gotów wyjawić prawdę o siostrze, ale powstrzymuje go Narin. Cemre postanawia uciec z kliniki. Prawnik prosi Narin, by przekazała mężowi ważną wiadomość. Ośrodek rehabilitacji zawiadamia Cavidan o ucieczce Suny.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE