La Bandida 1.08 – dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 30 odcinek w TVP1?

2020-08-01 8:00 kg
La Bandida
Autor: Materiały prasowe TVP

La Bandida to serial, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 3 lipca 2020 roku. Produkcja oparta na prawdziwej historii Gracieli Olmos skradła serca telewidzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne przygody głównej bohaterki. La Bandida emitowana jest aż siedem razy w tygodniu. Niestety 1 sierpnia nie zostanie pokazany kolejny odcinek serialu. Kiedy oglądać 30. odcinek meksykańskiej telenoweli?

La Bandida 1.08 – dlaczego nie ma odcinka? Kiedy 30 odcinek w TVP1? Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida 1.08 – dlaczego nie ma odcinka?

W sobotę 1 sierpnia 2020 roku nie zostanie wyemitowany 30. odcinek serialu La Bandida. Jest to spowodowane tym, że tego dnia Telewizja Polska pokaże koncert z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego - Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki. Transmisja z wyjątkowego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 20:35. Nowy odcinek meksykańskiej produkcji zostanie natomiast wyemitowany dzień później – w niedzielę, 2 sierpnia o godzinie 20:15. 

La Bandida odcinek 30 - co się wydarzy?

Pedro musi odpracować dług w Domu la Bandidy. Florecita opowiada Raquel o swoim chłopaku, Ricardo. Nimfa zaczyna studia i poznaje Daniela. Marina zaczyna naukę w nowej szkole, ale poznane koleżanki nie są do niej przyjaźnie nastawione. Güero Torres śledzi Ricarda i odkrywa prawdę o Florecicie. Doktor Ávila potwierdza ciążę Valentiny. Antonio jest bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem. Występ Pedra robi wrażenie na Gracieli. Consuelo i Księżniczka rywalizują o klienta. Federico okłamuje żonę, by spotkać się z Raquel.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE