Przysięga - Cansu Tuman odchodzi z serialu! Serialowa Feride zginie?

2021-04-14 11:38 kg
Cansu Tuman
Autor: materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Widzowie uwielbiają produkcję za wielowątkowość, obecność czarnych charakterów, które nieźle mieszają w życiu głównych bohaterów, romanse, zdrady oraz atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Na początku marca 2021 roku na antenie TVP1 premierę miała trzecia odsłona hitu, w którym zadebiutowała Cansu Tuman. Niestety wszystko wskazuje na to, że już wkrótce serialowa Feride zniknie z produkcji!

Przysięga - Cansu Tuman odchodzi z serialu! Z końcem drugiego sezonu Przysięgi z serialem pożegnała się Özge Yağız, która wcielała się w Reyhan, czyli główną bohaterkę produkcji. Emir, jej ukochany mąż, został zupełnie sam z małym dzieckiem i przez długi czas nie mógł dojść do siebie i zaakceptować tego, że jego małżonka nie żyje. W przeżyciu trudnych chwil niewątpliwie pomogła mu Feride, która została opiekunką jego synka. Niestety wkrótce i ona zniknie z życia Emira...

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Przysięga - Cansu Tuman odchodzi z serialu!

Z końcem drugiego sezonu Przysięgi z serialem pożegnała się Özge Yağız, która wcielała się w Reyhan. Jej miejsce u boku Emira zajęła Cansu Tuman, która od początku trzeciego sezonu tureckiego hitu gra Feride. To znajoma Cavidan z więzienia, która została opiekunką dziecka Emira. Bohaterka coraz bardziej zbliża się do Emira i jest dla niego ogromnym wsparciem.

Niestety ostatnio w tureckich mediach pojawiła się informacja, że aktorka Cansu Tuman odchodzi z Przysięgi. Postać przez nią grana ma zniknąć z produkcji pod koniec trzeciego sezonu. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się losy Feride. Niewykluczone, że podobnie jak Reyhan, kobieta zostanie uśmiercona. O tym przekonamy się jednak w najbliższych odcinkach serialu.

NAJNOWSZE