Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 802 - STRESZCZENIE. Kemal przeżywa noc grozy!

2023-01-27 10:30

Przysięga 802 - streszczenie odcinka przyda się wszystkim fanom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego epizodu tureckiej telenoweli. Kemal zupełnie przypadkowo trafi na badania Narin i będzie piekielnie przerażony! Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 802. odcinek w TVP1?

Przysięga - streszczenie 802. odcinka. Co się wydarzy? Kemal, szukając ładowarki do telefonu, natrafia na kartkę z pierwszymi, bardzo złymi wynikami badań Narin. Nie do końca je rozumie, ale z pomocą Internetu odkrywa, że jego żona może być chora na nowotwór! Mężczyzna przeżywa noc grozy. Tymczasem okazuje się, że Narin nie ma raka, tylko jest w ciąży. Gulperi usypia Yigita i sądzi, że zostanie z nim na noc. Jednak Emir ją wyprasza i każe Seferowi odwieźć do domu Savasa. Kiedy oglądać 802. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Przysięga odcinek 802 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP1. Odcinek 802 zostanie wyemitowany we wtorek 7 lutego 2023 o godz. 16:05. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Oglądasz wszystkie odcinki serialu "Przysięga"?

Przysięga - kiedy koniec? Ile odcinków w Polsce?

Data ostatniego odcinka "Przysięgi" interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Produkcja doczekała się w Turcji łącznie 503. epizodów. W Polsce będzie ich o wiele więcej, bo 826! To oznacza, że z bohaterami powinniśmy się pożegnać na początku kwietnia 2023. Przypomnijmy, że serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na TVP1. Powtórki i zapis wszystkich odcinków na stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE