Przysięga 765 STRESZCZENIE szczegółowe. Tulay trafia do szpitala

2022-11-23 18:39 NN
Przysięga 765 STRESZCZENIE szczegółowe. Tulay trafia do szpitala
Autor: tvp Przysięga 765 STRESZCZENIE szczegółowe. Tulay trafia do szpitala

Przysięga powróciła po przerwie w emisji i znów przyniesie sporo emocji. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Prezentujemy streszczenie 765. odcinka Przysięgi i zdradzamy szczegóły jego emisji.

Przysięga 765 - co się wydarzy w nowym odcinku? Popularny turecki serial jakiś czas temu zniknął z anteny TVP, a wszystko oczywiście przez Mundial. Teraz bohaterowie powrócili jednak z kolejną dawką perypetii, w których jeden dramat goni drugi. Nie inaczej będzie oczywiście tym razem. Poniżej znajdziecie streszczenie 765. odcinka serialu Przysięga oraz datę i godzinę jego premiery.

Przysięga 765 - streszczenie szczegółowe odcinka

Streszczenie 765. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Gulperi informuje wszystkich, że tylko szerbet, który wypiła Tulay był zatruty. Tulay trafia do szpitala. Masal, mimo ostrzeżeń Ozana, postanawia wyznać rodzicom całą prawdę, by ratować Merta.

Przysięga 765 - gdzie i kiedy oglądać?

765. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany we wtorek 13 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE