Przysięga 734 - STRESZCZENIE. Rozżalona Masal zacznie uprzykrzać domownikom życie!

2022-10-02 15:48 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: Materiały TVP

Przysięga 734 - streszczenie odcinka. Rozżalona Masal przypadkowo usłyszy rozmowę o adopcji Merta, a Yigit nie będzie mógł doczekać się powrotu ojca. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Emocji na pewno nie zabraknie!

Przysięga - co wydarzy się w 734. odcinku? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej przedstawiamy oficjalne streszczenie nadchodzącego epizodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ile odcinków w Polsce? Kiedy koniec tureckiego serialu?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Przysięga 734 - streszczenie odcinka

Rozżalona Masal uprzykrza domownikom życie. Przypadkowo słyszy rozmowę o adopcji Merta. Stan chorego Yigita poprawia się. Chłopiec nie może się doczekać powrotu ojca. Gulperi traktuje znalezione obrączki jak znak od Emira. Tulay robi wymówki Gulperi. Cavidan staje w obronie dziewczyny.

Przysięga odcinek 734 - godzina emisji, data, powtórka

Nowy epizod Przysięgi zapowiada się niezwykle emocjonująco. Odcinek 734 będzie można oglądać w piątek 7 października 2022 o godz. 16:05 na TVP1. Całość potrwa 43 minuty. Powtórka będzie dostępna w internecie na platformie TVP VOD.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE