Przysięga 674, 675 streszczenie. Wuj Gulperi zostaje zamordowany przez współwięźnia

2022-07-06 15:43 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odc. 630

Przysięga - w najnowszych odcinkach zobaczymy jak Narin, mimo wyroku, postanawia walczyć o sprawiedliwość, a Kemal mówi Narin, że jedynym sposobem wydostania się z więzienia jest ucieczka. Epizody 674 i 675 zostaną wyemitowane w dniach 7 i 8 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej podajemy streszczenia poszczególnych odcinków.

Przysięga to opowieść, w której - pochodząca ze wsi - główna bohaterka - Reyhan - trafia do bogatej rodziny z miasta, która ma jej zapewnić godne życie. Sprawy zaczynają się komplikować w momencie, kiedy jej przybrany wuj - Hikmet - próbuje doprowadzić do ślubu Reyhan z jego synem Emirem. Wartka akcja i liczne zwroty akcji elketryzują tysiące widzów z całej Polski. Najnowsze odcinki 674 i 675 zostaną wyemitowane już 7 i 8 lipca 2022 roku na kanale TVP1 oraz na stronie internetowej VOD.TVP.PL. Z poniższych streszczeń poszczególnych odcinków dowiesz się, co czeka bohaterów Przysięgi!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga 671, 672, 673, 674, 675 streszczenie. Kemala czeka proces. Boi się, że go skażą za zabójstwo

Przysięga - streszczenie odcinka 674

Zeznanie Meltem pogrąża Kemala. Mert na czas dostarcza do sądu nagranie z monitoringu. Wuj Gulperi zostaje zamordowany przez współwięźnia. Gulperi ma poczucie winy. Narin, mimo wyroku, postanawia walczyć o sprawiedliwość. Mert nie ma pojęcia, jakie zeznanie złożyła jego siostra.

Przysięga - streszczenie odcinka 674

Gulperi mdleje na spacerze. Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co jej sprawia przyjemność i pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem, gdzie starszy właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy z życzeniami długiego i szczęśliwego małżeństwa. Tymczasem Cavidan twierdzi, że nadszedł czas, by się rozwiedli. Kemal wspomina Narin, że jedynym sposobem wydostania się z więzienia jest ucieczka.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE