Przysięga

i

Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odcinka

Przysięga 671, 672, 673, 674, 675 streszczenie. Kemala czeka proces. Boi się, że go skażą za zabójstwo

2022-06-30 16:01

Przysięga - nowe odcinki serialu do obejrzenia od poniedziałku 4 lipca do 8 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi, a Kemal zostaje zaatakowany w areszcie. Najnowsze wątki i liczne konflikty pomiędzy bohaterami sprawią, że serial będzie się oglądało z zapartym tchem. Poniżej podajemy streszczenia poszczególnych odcinków.

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali znany na całym świecie. W Polsce ogląda go tysiące widzów, a fani cały czas szukają w internecie informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników i prezentujemy poniżej streszczenia odcinków 671-675, które zostaną wyemitowane w dniach 4-8 lipca 2022 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga - streszczenie odcinka 671

Meltem postanawia się zemścić na Narin za to, że dostała od niej w twarz. Munevver zaczyna ruszać palcami. Narin widzi, że jest kontakt z matką. Pyta ją o Meltem. Potem składa na policji skargę na kobietę. Synowie Kasima obserwują dom Emira. Chcą zmusić Gulperi do wycofania oskarżenia, które złożyła przeciwko ich ojcu. Narin szuka dowodów na miejscu zbrodni. Jest załamana, bo nie potrafi pomóc Kemalowi przed procesem.

Przysięga - streszczenie odcinka 672

Gulperi upiera się, że wycofa skargę, ale Emir nie chce jej na to pozwolić. W końcu zabiera ją do aresztu, do Kasima. Chce, żeby dziewczyna zobaczyła, że ten człowiek nie może jej już skrzywdzić. Narin jest zrozpaczona. Kemala czeka proces, a nie ma dowodów na jego korzyść. Boi się, że go skażą za zabójstwo, którego nie popełnił. Mert chce pomóc, ale Narin mu na to nie pozwala.

Przysięga - streszczenie odcinka 673

Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi. Dziewczyna w ostatniej chwili zmienia zdanie. Kemal zostaje zaatakowany w areszcie. Narin asystuje przy operacji męża. Mert wpada na pomysł jak zdobyć nagranie z monitoringu lodziarni.

Przysięga - streszczenie odcinka 674

Zeznanie Meltem pogrąża Kemala. Mert na czas dostarcza do sądu nagranie z monitoringu. Wuj Gulperi zostaje zamordowany przez współwięźnia. Gulperi ma poczucie winy. Narin, mimo wyroku, postanawia walczyć o sprawiedliwość. Mert nie ma pojęcia, jakie zeznanie złożyła jego siostra.

Przysięga - streszczenie odcinka 674

Gulperi mdleje na spacerze. Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co jej sprawia przyjemność i pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem, gdzie starszy właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy z życzeniami długiego i szczęśliwego małżeństwa. Tymczasem Cavidan twierdzi, że nadszedł czas, by się rozwiedli. Kemal wspomina Narin, że jedynym sposobem wydostania się z więzienia jest ucieczka.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8