Przysięga 666, 667, 668, 669, 670 streszczenie. Meltem odwiedza w areszcie Kemala i przyznaje, że to ona posłała go za kratki

2022-06-26 21:58 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga - streszczenie odcinków 666-670. Zobacz co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które zostaną wyemitowane 27 czerwca - 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na kanale TVP1. Turecką telenowelę można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej znajdziesz streszczenia poszczególnych epizodów.

Przysięga to niezwykle wartka opowieść o losach Reyhan, która została wychowana przez zamożną parę, która nie zdawała sobie sprawy, że jako sprzątaczkę zatrudnili jej biologiczną matkę. Pełna intryg i zwrotów akcji miłosna historia zdobyła wielką popularność wśród polskich widzów. Nowe odcinki zostaną wyemitowane w dniach 27 czerwca - 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. A już teraz przeczytaj, co wydarzy się następnych epizodach.

Przysięga - streszczenie odcinka 666

Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się tragicznie. Meltem postanawia wrobić w zabójstwo Kemala. Emir zaczyna rozumieć Gulperi, jest dla niej bardzo miły. Yigit cieszy się, że cała rodzina jest razem. Narin wraca ze szpitala, ale wciąż nie wie, co jej dolega.

Przysięga - streszczenie odcinka 667

Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira. Kemal odzyskuje przytomność, ale zostaje aresztowany. Kasim grozi Emirowi.

Przysięga - streszczenie odcinka 668

Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala. Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża. Mert sprawdza nagrania z monitoringu. Oya słyszy część rozmowy Tulay z Kasimem.

Przysięga - streszczenie odcinka 669

Wskutek uszkodzenia nerwu Gulperi ma niedowład prawej ręki i nogi i zostaje wypisana ze szpitala. Meltem odwiedza w areszcie Kemala i przyznaje, że to ona posłała go za kratki. Jego adwokat, Mesut, ma przejrzeć nagrania z miejskiego monitoringu, by stwierdzić, czy ktoś Kemala nie śledził.

Przysięga - streszczenie odcinka 670

Gulperi rozpoczyna rehabilitację. Tulay zdradza Yigitowi, że Gulperi nie będzie już mogła chodzić, jak dawniej. Emir ostrzega ją po raz ostatni. Kasim zostaje aresztowany. Kemal wyjawia Narin, że trafił za kratki z powodu intrygi, którą uknuła Meltem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków ma Przysięga? Kiedy ostatni epizod i co się wydarzy w finale?

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE