Przysięga 646, i 647 streszczenie. Bade niespodziewanie dowiaduje się kto spowodował wypadek. Meltem grozi, że zabije Merta

2022-05-25 18:17 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP

Najnowsze odcinki serialu „Przysięga” do obejrzenia już w najbliższy czwartek i piątek na TVP1. W odcinkach 646 i 647 zobaczymy dalsze losy bohaterów popularnego tureckiego serialu, który gromadzi przed telewizory tysiące widzów z całej Polski. Już niedługo dowiesz się czy Emir wyzna miłość Gulperi oraz czy Będę powie Mertowi prawdę o Meltem. Sprawdź, jakie jeszcze wątki przygotowali dla was twórcy serialu „Przysięga”.

Turecki serial „Przysięga” to niezwykła miłosna opowieść przeplatana losami bohaterów, którzy pojawili się w życiu głównej bohaterki, Reyhan. Kobieta pojawiła się mieście po śmierci matki jeszcze jako mała dziewczynka. Zamieszkała u wuja Hikmeta, który po latach wyznał, iż chciałby, aby dziewczyna poślubiła jego syna Emira. Z artykułu dowiesz się co wydarzy się w następnych odcinkach. Przysięga 646 i 647 do obejrzenia już w najbliższy czwartek i piątek 26 i 27 maja o godz. 16:05 na TVP1. Zapraszamy przed telewizory lub na stronę vod.tvp.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga 643, 644, 645, 646, 647 streszczenie. Meltem postanawia uciec z kraju

Przysięga – streszczenie odcinka 646

Emir dostaje zdjęcia pocztą kurierską i mailem, lecz jest zajęty Gulperi i nie otwiera poczty. Tulay jest wściekła. Bade słyszy, jak Meltem głośno przemawia do Munevver. Dowiaduje się, że to ona spowodowała jej wypadek, a następna będzie jej córka, która jest jedyną przeszkodą na jej drodze do Kemala. Meltem grozi, że jeśli Bade nie będzie milczała, zabije jej ukochanego Merta.

Przysięga – streszczenie odcinka 647

Tulay chce, żeby Emir jak najszybciej pozbył się Gulperi z domu i wymyśla nowy spisek. Emir zaczyna zdawać sobie sprawę z uczuć do Gulperi. Dziewczyna też o nim myśli. Narin wciąż ma wyrzuty sumienia z powodu stanu swojej matki. Zabiera ją do domu, żeby się nią opiekować. Emir prosi Gulperi, żeby nigdy go nie okłamała, bo jej ufa. Bade chce powiedzieć Mertowi prawdę o Meltem.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE