Przysięga 643, 644, 645, 646, 647 streszczenie. Meltem postanawia uciec z kraju

2022-05-21 15:00 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga - streszczenia odcinków 643, 644, 645, 646, 647. Ahmet boi się kłopotów i zażąda od Tulay podwójnej zapłaty, a Emir zaczynie zdawać sobie sprawę z uczuć do Gulperi. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Sprawdź streszczenie nadchodzących epizodów, które będzie można oglądać od 23 do 27 maja 2022 na TVP1 o godz. 16:05.

Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu. Tytuł szybko podbił polską widownie, a fani z zapartym tchem przyglądają się przygodzie Emira i jego bliskich. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, a wszystkie odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Nadchodzące epizody zostaną wyemitowane 23-27.05.2022 o godzinie 16:05. Przeczytajcie, co się wydarzy w serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ponowna emisja serialu w TVP. Gdzie i kiedy oglądać pierwsze odcinki?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Przysięga - odcinek 643 streszczenie

Meltem udaje się skasować nagranie z monitoringu i ukryć prawdę. Tulay pogania Ahmeta, by jak najszybciej wprowadził w życie ich plan. Nieprzytomna Munevver leży na intensywnej terapii. Narin czuje się bezsilna, bo nie potrafi pomóc matce. Tulay zabiera narzędzia Gulperi. Meltem nie ma odwagi, by pozbyć się niewygodnego świadka.

Przysięga - odcinek 644 streszczenie

Cavidan zauważa dobry humor syna. Oya sugeruje, że Emir w końcu poszedł za głosem serca. Ahmet boi się kłopotów i żąda od Tulay podwójnej zapłaty. Lekarz przekazuje Narin dobre wieści. Gulperi ulega namowom Ahmeta. Meltem postanawia uciec z kraju.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - odcinek 645 streszczenie

Emir udaje się za Gulperi do lasu i znajduje ją tam z Ahmetem. Gulperi przyznaje, że zna go od dziecka, jest bratem Fatmy i właśnie prowadzi go na miejsce śmierci siostry. Emir nie kryje rozczarowania jej kłamstwem. Tulay kupuje Emirowi pojemnik na długopisy. Gulperi robi własny z drewna, który na widok luksusowego prezentu Tulay, wyrzuca. Emir wyciąga go z kosza i zabiera ze sobą. Munevver doznaje po operacji udaru i traci mowę. Narin obwinia o to siebie i składa w pracy wymówienie. Kemal ma nadzieję, że Mert odzyska wykasowany materiał filmowy z kamer przed domem. Tulay daje kurierowi polecenie, by dostarczył Emirowi zdjęcia Ahmeta i Guleri.

Przysięga - odcinek 646 streszczenie

Emir dostaje zdjęcia pocztą kurierską i mailem, lecz jest zajęty Gulperi i nie otwiera poczty. Tulay jest wściekła. Bade słyszy, jak Meltem głośno przemawia do Munevver. Dowiaduje się, że to ona spowodowała jej wypadek, a następna będzie jej córka, która jest jedyną przeszkodą na jej drodze do Kemala. Meltem grozi, że jeśli Bade nie będzie milczała, zabije jej ukochanego Merta.

Przysięga - odcinek 647 streszczenie

Tulay chce, żeby Emir jak najszybciej pozbył się Gulperi z domu i wymyśla nowy spisek. Emir zaczyna zdawać sobie sprawę z uczuć do Gulperi. Dziewczyna też o nim myśli. Narin wciąż ma wyrzuty sumienia z powodu stanu swojej matki. Zabiera ją do domu, żeby się nią opiekować. Emir prosi Gulperi, żeby nigdy go nie okłamała, bo jej ufa. Bade chce powiedzieć Mertowi prawdę o Meltem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE