Przysięga 643, 644, 645 streszczenie. Munevver doznaje po operacji udaru i traci mowę

2022-05-23 11:01 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP Przysięga streszczenie odc. 629

W najnowszych odcinkach tureckiego serialu „Przysięga” widzowie będą mogli zobaczyć najnowsze losy Reyhan oraz innych bohaterów, dzięki którym akcja telenoweli z każdym kolejnym odcinkiem nabiera rozpędu. Najnowsze epizody zostaną wyemitowane w dniach 13-15 maja 2022 w stacji TVP1 o godz. 16:05. Jednak już teraz możesz dowiedzieć się co wydarzy się w najbliższym dniach. Streszczenie najnowszych odcinków „Przysięgi” dostępne są w artykule.

Przysięga to opowieść o pięknej i skromnej Reyhan, która wiele lat temu, po śmierci matki, trafiła pod opiekę wuja. Pochodząca ze wsi dziewczyna musiała nauczyć się funkcjonować w wielkim mieście. Nowy początek życia zapowiadał się obiecująco, dopóki wuj Hikmet nie wpadł na pomysł, aby poślubiła jego syna Emira. Wtedy życie Reyhan wywróciło się się do góry nogami, a dziewczyna zaczęła opierać się prośbie nadgorliwego opiekuna. Najnowsze odcinki zaskoczą niejednego fana tureckiej telenoweli. Zobacz co wydarzy się w odcinkach 643, 644 i 645, które ukażą się w dniach 23-25 maja 2022. Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku na kanale TVP1 o godz. 16:05.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - o czym jest turecki serial, który zastąpi Wieczną miłość?

Przysięga – streszczenie odcinka 643

Meltem udaje się skasować nagranie z monitoringu i ukryć prawdę. Tulay pogania Ahmeta, by jak najszybciej wprowadził w życie ich plan. Nieprzytomna Munevver leży na intensywnej terapii. Narin czuje się bezsilna, bo nie potrafi pomóc matce. Tulay zabiera narzędzia Gulperi. Meltem nie ma odwagi, by pozbyć się niewygodnego świadka.

Przysięga – streszczenie odcinka 644

Cavidan zauważa dobry humor syna. Oya sugeruje, że Emir w końcu poszedł za głosem serca. Ahmet boi się kłopotów i żąda od Tulay podwójnej zapłaty. Lekarz przekazuje Narin dobre wieści. Gulperi ulega namowom Ahmeta. Meltem postanawia uciec z kraju.

Przysięga – streszczenie odcinka 645

Emir udaje się za Gulperi do lasu i znajduje ją tam z Ahmetem. Gulperi przyznaje, że zna go od dziecka, jest bratem Fatmy i właśnie prowadzi go na miejsce śmierci siostry. Emir nie kryje rozczarowania jej kłamstwem. Tulay kupuje Emirowi pojemnik na długopisy. Gulperi robi własny z drewna, który na widok luksusowego prezentu Tulay, wyrzuca. Emir wyciąga go z kosza i zabiera ze sobą. Munevver doznaje po operacji udaru i traci mowę. Narin obwinia o to siebie i składa w pracy wymówienie. Kemal ma nadzieję, że Mert odzyska wykasowany materiał filmowy z kamer przed domem. Tulay daje kurierowi polecenie, by dostarczył Emirowi zdjęcia Ahmeta i Guleri.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?
SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE