Przysięga 479, 480: Kemal spędza z Narin romantyczne chwile w domu na wsi. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje

2021-09-14 12:02 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 479, 480 streszczenia. Hikmet zgadza się, żeby Songul wynajęła kogoś do pomocy. Cevahir ucieka z aresztu i dopada Feride. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarze walczą o jego życie. Przysięga odcinki 479-480 zostaną wyemitowane w dniach 16-17 września 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 479, 480 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 479-480 prezentujemy poniżej.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Przysięga - odcinek 479

Kemal spędza z Narin romantyczne chwile w domu na wsi. Hikmet zgadza się, żeby Songul wynajęła kogoś do pomocy. Cevahir ucieka z aresztu i dopada Feride. Narin, mimo wolnego dnia, zostaje pilnie wezwana do szpitala. Emir jest ciężko ranny. Kemal jest zazdrosny o Narin. Feride próbuje ratować Emira.

Przysięga - odcinek 480

Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarze walczą o jego życie. Cemre próbuje pocieszać zrozpaczoną Feride. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje. Seyfi, by ratować życie, okłamuje Cevahira. Narin dostaje awans. Emir wychodzi ze szpitala. W rezydencji pojawia się Yasemin, opiekunka do dziecka zatrudniona przez Songul.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE