Przysięga 430, 431, 432: Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin

2021-06-18 10:12 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 430, 431, 432 streszczenia. Emir odzyskuje syna. Jest tym bardzo wzruszony. Feride trafia do szpitala. Cemre znajduje sposób, by odwiedzić Cavidan. Songul spędza coraz więcej czasu z Hikmetem. Oya zaczyna nabierać podejrzeń. Przysięga odcinki 430-432 zostaną wyemitowane w dniach 21, 24, 25 czerwca 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 430, 431, 432 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 421-424 prezentujemy poniżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Przysięga - odcinek 430

Emir odzyskuje syna. Jest tym bardzo wzruszony. Feride trafia do szpitala. Oya wciąż uważa, że wszystkie kłopoty mają przez Feride, ale Hikmet nie chce nawet o tym słyszeć. Feride jest szczęśliwa, że Emir wreszcie wziął syna na ręce. Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin. Znika z domu, wszyscy jej szukają. 

Przysięga - odcinek 431

Feride i Emir wracają z dzieckiem do domu. Oya robi wymówki opiekunce, ale Hikmet staje w obronie dziewczyny. Cavidan trafia do szpitala. Emir próbuje zbliżyć się do synka. Kemalowi udaje się namówić Kumru do powrotu. Cemre znajduje sposób, by odwiedzić Cavidan. 

Przysięga - odcinek 432

Feride martwi się, że Emir zaplanował kolejną walkę. Cavidan przeprasza Cemre za krzywdy, które jej wyrządziła. Songul spędza coraz więcej czasu z Hikmetem. Oya zaczyna nabierać podejrzeń. Narin i Kemal oglądają nagranie przygotowane przez Kumru. Emir po raz pierwszy przewija syna.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE