Przysięga 308, 309, 310, 311, 312: Reyhan przekazuje Emirowi wiadomość o ciąży. Cavidan zatruwa herbatę przygotowaną dla Reyhan

2020-12-01 9:39 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 308, 309, 310, 311, 312 streszczenia. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem. Timur oskarża Erhana i Narin o zabicie jego brata. Lekarka przekazuje Reyhan dobrą nowinę. Rodzina Caferova dowiaduje się wreszcie, kto jest prawdziwym mordercą i zdrajcą. Przysięga odcinki 308-312 zostaną wyemitowane w dniach 30 listopada-4 grudnia w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 308, 309, 310, 311, 312 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 308-312 prezentujemy poniżej.

Przysięga - odcinek 308

Melike namawia Reyhan na badania w szpitalu. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem. Timur oskarża Erhana i Narin o zabicie jego brata. Nigar zdradza Gulsum sekret Reyhan. Sehriye nie może się pogodzić z decyzją Kemala. Lekarka przekazuje Reyhan dobrą nowinę. 

Przysięga - odcinek 309

Cavidan postanawia znaleźć sposób na pozbycie się przyszłego wnuka, a razem z nim Reyhan. Kemal ratuje Narin z rąk porywaczy. Rodzina Caferova dowiaduje się wreszcie, kto jest prawdziwym mordercą i zdrajcą. Reyhan przekazuje Emirowi wiadomość o ciąży. Emir jest szczęśliwy i zawiadamia o tym całą rodzinę. Kemal i Narin wracają do domu razem. 

Przysięga - odcinek 310

Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży. Nie daje jej spać. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę. Oya jest załamana śmiercią Erhana. Postanawia odebrać jego rzeczy. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie dotyczącej opieki nad Masal. 

Przysięga - odcinek 311

Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin. Kemal staje w obronie żony. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą. Oya stawia brata przed trudnym wyborem. Emir wybiera lekarza dla Reyhan. Narin postanawia wyprowadzić się na jakiś czas z domu Kemala. 

Przysięga - odcinek 312

Cavidan jest przekonana, że mikstura, którą podała Reyhan, miała wpływ na wyniki badań. Oya próbuje nastawić Sehriye przeciwko Narin. Kemal namawia żonę, by wróciła do domu. Cavidan idzie do Aliye po kolejną dawkę kropli. Policjant informuje Kemala, że Oya celowo doprowadziła do wypadku. Reyhan bardzo przeżywa swój zły sen. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE