Przysięga

i

Autor: YouTube.com/The Promise Official; screen z filmu "Yemin 503. Bölüm (FİNAL) | The Promise Season 4 Episode 503 (FINAL)" Przysięga

Przysięga 28 listopada - 2 grudnia 2022. PRZERWA W EMISJI. Kiedy wróci serial?

2022-11-24 18:03

Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce. Obyczajowa opowieść o losach Reyhan przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Czwarty sezon powoli dobiega końca, a to oznacza, że finałowe odcinki będą bogate w wiele emocjonujących zwrotów akcji i trzymających w napięciu intryg. Trzeba się jednak przygotować na chwilową PRZERWĘ W EMISJI. Sprawdź, kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiej telenoweli!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga 28 listopada-2 grudnia 2022 - PRZERWA W EMISJI

Fani Przysięgi będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż TVP na określony czas przerywa emisję tureckiej telenoweli. Przyczyną są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które będą transmitowane na antenie TVP1. Rozgrywki potrwają od 20 listopada do 18 grudnia 2022 - zatem, minie wiele czasu zanim widzowie Przysięgi zobaczą kolejne odcinki serialu. Dokładna data powrotu tureckiej produkcji na antenę nie jest jeszcze znana, jednak będziemy naszych czytelników informować o tym na bieżąco. Wszystkie poprzednie odcinki można oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce